Eladó lakás 40 millióig (4753 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 753 db
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (25764593)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon start programnak megfelelő az INGATLAN! Egy emeletes társasház földszinti ingatlana kivételes belépő az ingatlanpiacra....
33 000 000 HUF
916 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (95942536)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A 10. kerületi Pongráctelepen, egy 4. emeleti, 37 nm-es, 1. 5 Szobás, felúítandó, napfényes lakás, rendezett társasházból, kivá...
30 900 000 HUF
858 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79543822)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Napfényes félszuterén fiatalos lakás Budapest XVIII. kerületében Csendes, nyugodt környezetben, mégis kiváló közlekedés mellet...
32 000 000 HUF
969 696 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói panel lakás hirdetés (33474489)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Baranya vármegye Komló Körtvélyes városrészen 48 nm földszinti lakást kínálok megvételre. Beosztásából adódóan 2 szoba, konyha,...
19 500 000 HUF
406 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Körmendi tégla lakás hirdetés (24989778)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181315 hivatkozási számú körmendi társasházi lakás. Napfényes, e...
31 000 000 HUF
553 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (27436354)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Lido Home Kaposvár ingatlaniroda eladásra kínál egy kaposvári tégla LAKÁST. Eladó Kaposvár, az Arany János utcában egy 51 m²-...
36 990 000 HUF
725 294 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (25345793)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dot-Ing Ingatlaniroda eladásra kínál Tatabányán Fő tér közelében, egy 8. emeleti, 53 nm-es, 2 szobás lakást! Az ingatlan egy ...
37 900 000 HUF
715 094 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (24833457)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunaújvárosban egy 59 nm-es, 2 szobás, erkélyes, 4. emeleti panel lakás. ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kínálja megv...
31 900 000 HUF
540 677 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (37499723)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Csak a mi KÍNÁLATUNKBAN! Van az a hely, ahol már az első pillanatban érzi az ember, hogy jó lesz hazatérni. Ez a szerethető,...
39 900 000 HUF
676 271 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési tégla lakás hirdetés (28932233)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Békés belvárosában egy kényelmes, 58 négyzetméteres, II. emeleti, erkélyes, téglaépítésű lakás, mely ideális választás le...
25 900 000 HUF
446 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (43586658)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok Bátonyterenye Kisterenye település részén egy 61 m2es családi házat csendes mellék utcában, mely ikerház részé...
27 900 000 HUF
457 377 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Almásfüzitői tégla lakás hirdetés (89734912)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Almásfüzitőn a IV. Béla úton társasház lakás eladó. A lakás jellemzői: - 25nm+erkély - új bejárati ajtó lett beépítve - el...
18 000 000 HUF
720 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (26445483)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Igényesen felújított, erkélyes lakás eladó Zalaegerszeg kertvárosi részén! Eladó egy 55 m²-es, 2 szobás, kiváló állapotú, rész...
38 000 000 HUF
690 909 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (44727138)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szekszárd, Bottyán-hegyen erkélyes, 3 szobás lakás eladó! A zsaluzott beton/tégla szerkezetű lakás 57 m2-es méretét meghazudt...
34 500 000 HUF
605 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (77939751)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza egyik legkeresettebb részén, a főiskola közelében kínálok eladásra egy 35 nm-es, teljeskörűen felújított, exkluzív ...
40 000 000 HUF
1 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (72936948)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csepel belvárosához közel, felújított, kulcsrakész lakás eladó! Csepelen, a HÉV-vonal mentén, a Karácsony Sándor utcai megáll...
27 500 000 HUF
808 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balassagyarmati tégla lakás hirdetés (37535738)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó! Első emeleti lakás, garázzsal! ! Budapesttől 80 km re, Balassagyarmat kertvárosi részén eladásra kínálunk egy négylakáso...
28 900 000 HUF
444 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balassagyarmati tégla lakás hirdetés (52356442)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Frissen felújított lakás Balassagyarmat központjában. Ide tényleg csak költözni kell! Nógrád megyében, Budapesttől 80 km-re, B...
30 490 000 HUF
762 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77783953)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kis lakás, saját kerttel nyugodt környezetben, a XVIII. kerületbenBudapest XVIII. kerületében, Újpéteritelepen, az Ady Endre Ál...
33 900 000 HUF
1 168 965 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri panel lakás hirdetés (53497882)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted