Eladó lakás 40 millióig (4753 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 753 db
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (74732424)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kertkapcsolatos garzon zugló csendes, zöldövezeti részén---5 perc a bosnyák tér, alacsony REZSI! Eladó Budapest XIV. kerületébe...
38 900 000 HUF
1 556 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogi tégla lakás hirdetés (62743249)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Dorog csendes utcájában napfényes, új építésű, tetőtéri lakás eladó! Dorog egyik nyugodt, csendes utcájában kínálunk megvételre...
31 000 000 HUF
968 750 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (44329497)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Á R C S Ö K K E N É S! ! ! Kecskeméten a Hunyadi városban 48 nm-es lakás, garázzsal eladó! - Tégla építésű, körfolyosós társash...
39 900 000 HUF
831 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93754786)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
13. kerület kedvelt részén Lehel út és Róbert Károly körút közvetlen közelében a Mohács utcában eladó egy szépen felújított, 1....
39 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ácsi tégla lakás hirdetés (48343557)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújításra váró, tágas földszinti lakás eladó Ács városában kínálok megvételre egy 99 nm-es, földszinti lakást egy 5 lakásos t...
37 400 000 HUF
377 777 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (94893624)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló BEFEKTETÉS! X. kerület, Óhegy méltán népszerű részén, a Kada utcában, remek adottságokkal bíró, földszinti, 27 nm-es, ...
25 990 000 HUF
962 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (38335643)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújváros egyik legkedveltebb, nyugodt részén, a Felső Duna-parttól mindössze pár perc sétára kínálunk megvételre egy 1. emel...
38 900 000 HUF
733 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (13722334)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, erkélyes lakás Salgótarján -Zagyvapálfalva! A Déryné úton kínálunk eladásra egy 50 m²-es, földszinti, tégla é...
12 500 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (68657424)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Álmai otthonát valósíthatja meg Dunaújváros egyik legjobb helyén egy jó adottságokkal rendelkező lakásban. ÁlomOtthon Ingatla...
39 500 000 HUF
658 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (75479623)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Különleges lehetőség oroszlányon– itt szinte soha nincs eladó lakás! Oroszlány egyik legkedveltebb és legkeresettebb részén, a...
34 990 000 HUF
686 078 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki panel lakás hirdetés (44267567)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Fiatalos, modern lakás szolnokon – csak költözni KELL! Eladó Szolnokon, a kedvelt Széchenyi lakótelepen egy igényesen, fiatalo...
31 990 000 HUF
695 434 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (53533325)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó lakás Komárom szívében, egy különleges hangulatú, 57 nm-es, teljeskörűen felújított téglalakás, amely modern megoldásaiva...
39 990 000 HUF
701 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalalövői tégla lakás hirdetés (42675582)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Van egy ház, ami már túl van az alapokon – és most arra vár, hogy valaki befejezze, saját otthonná formálja. Felújítás alatt ...
31 000 000 HUF
344 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (77553469)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A meghirdetett ingatlan Budapesttől 80 km-re, a Mátravidék kulturális, gazdasági és idegenforgalmi központjában, Gyöngyösön, cs...
34 900 000 HUF
646 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai tégla lakás hirdetés (74427397)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Ajkán, a Sport utcai 8 emeletes társasház 6. emeletén kínálok megvételre egy 56 m²-es, 1+2 szobás lakást. A téglaépítésű inga...
34 900 000 HUF
623 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (35985878)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
2024-Ben épült garzon eladó Budapest XX. kerületében teljes bútorzattal, tehermentes! Eladásra kínáljuk Budapest XX. kerületé...
26 200 000 HUF
1 190 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (83623345)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
*** Befektetésnek is kiváló, belvárosi ingatlan, kedvező áron! *** Eladó Budapest VI. kerületében, az Andrássy út vonzáskörzet...
28 000 000 HUF
622 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (85385319)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Saját terasszal rendelkező garzonlakás eladó Pestszentlőrincen Budapest XVIII. kerületében, Pestszentlőrincen eladó egy 30 nm-...
35 500 000 HUF
1 145 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (83738643)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem! Haszonélvezeti joggal terhelt garzon eladó! Budapest 13. kerületében, Újlipótvárosban, egy 6 emeletes tá...
27 000 000 HUF
1 421 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (94449472)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó tégla lakás Nyíregyházán, a Toldi utcában! Nyíregyháza közkedvelt részén, a Toldi utcában eladó egy 36 nm-es, 1. emelet...
31 000 000 HUF
861 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal