Eladó lakás 40 millióig (4755 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 755 db
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (25723379)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolc Komlóstetőn, 4 emeletes panel épületben 51 nm-es, magasföldszinti, egyedi fűtés miatt alacsony rezsivel rendelkező, 2 s...
32 900 000 HUF
645 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai egyéb lakás hirdetés (92674337)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Békéscsaba belvárosában, Bartók b. Út csendes részén, a Százszorszép ovi mellett eladó 59 nm-es, 2. emeleti 4 oldalról körbefűt...
29 800 000 HUF
505 084 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Üllői egyéb lakás hirdetés (84244445)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy szuper kis garzonlakás Üllőn. a meghitt otthon azok számára ideális, akik egy új vagy első otthon után kutatnak. Az i...
24 900 000 HUF
778 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (36924927)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Soroksár csendes, vízpart közeli részén kínálunk egy teljeskörűen felújított sorházi lakást, amely ideális választás azok számá...
40 000 000 HUF
1 111 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (47438373)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Modern, felújított lakás Sopron szívében azonnal költözhető! Eladó Sopron egyik legkedveltebb részén, egy 40 m²-es, másfél sz...
39 500 000 HUF
987 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (22843234)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó garzon, Óhegyen eladó! Az egyszobás lakás, egy kétemeletes, téglaépítésű társasház, első emeletén helyezkedik el,...
36 900 000 HUF
1 054 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (34997813)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Kecskemét Botond utca – 43 m²-es, jó állapotú, azonnal költözhető ingatlan Kecskeméten, a Botond utcában ...
39 990 000 HUF
930 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (39273431)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó kecskeméten a kurucz krt közelében, 1 szobás kertkapcsolatos lakás, TÁROLÓVAL! A lakás jellemzői: - Praktikus elrendezés...
19 500 001 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csepregi tégla lakás hirdetés (89384474)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csepreg központi részén vált eladóvá ez a tágas polgári jellegű lakás! a földszinti lakás tágas előteréből nyílik a fürdő, egy ...
28 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (59295236)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újpesten, csendes mellékutcában kínálunk megvételre egy 54 nm-es, amerikai konyhás nappali + 1 szobás kialakítású téglalakást, ...
32 500 000 HUF
601 851 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (72439179)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Panorámás otthon Cegléd felett? Költözz a város fölé! Eladó Pest vármegyében, Cegléden, a Jászberényi úton egy 10. emeleti, 35...
36 500 000 HUF
1 042 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskörei tégla lakás hirdetés (53437885)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított lakás eladó a tisza-tó közelében, kiskörén! Eladásra kínálok Heves vármegyében, Kiskörén, a Tisza II. Lakótelepen ...
27 900 000 HUF
457 377 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (94734323)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolcon, a Győri kapuban kínálunk megvételre egy 53 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy 4 emeletes panel építésű társasház 4...
25 900 000 HUF
488 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49956723)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított, napfényes félszuterén lakás Budapest XVIII. kerületébenCsendes, nyugodt környezetben, mégis kiváló közlekedés...
32 000 000 HUF
864 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (73466231)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Újpest csendes, nyugodt részén egy közös udvarban lévő 31nm-es, egy szobás, gázkonvektor fűtéssel rendelkező, barátságos ...
37 400 000 HUF
1 206 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyergesújfalui tégla lakás hirdetés (74583682)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó okos otthon nyergesújfalun, az ÖREGTELEPEN Megvételre kínálok Nyergesújfalu közkedvelt, csendes Öregtelep részén egy 48 ...
32 900 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Almásfüzitői tégla lakás hirdetés (24197437)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Komárom Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181385 hivatkozási számú almásfüzitői társasházi lakás. Eladó erkélye...
29 900 000 HUF
553 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszalöki tégla lakás hirdetés (34567564)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthonos, földszinti lakás kertkapcsolattal, Tiszalök szívében, a tó közelében Eladóvá vált egy jó adottságokkal rendelkező, f...
9 900 000 HUF
162 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (25333387)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Miskolc Soltész Nagy Kálmán utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180414 hivatkozási számú miskolci társasházi ...
27 900 000 HUF
797 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kabai tégla lakás hirdetés (35855517)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted