Eladó lakás 40 millióig (4755 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 755 db
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (83347127)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc belvárosában, a Szent István utcában eladó egy 27 nm-es, 1 szobás garzonlakás, amely kiváló befektetési lehetőséget kín...
21 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (19965934)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc Diósgyőr városrészében kínálok megvételre egy 54 nm alapterületű, 1+2 félszobás erkélyes lakást, panelprogramos épület ...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kazincbarcikai panel lakás hirdetés (23224459)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika egyik legkedveltebb részén, a Deák téren kínálok megvételre egy 55 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy rendezett...
26 500 000 HUF
481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (79848273)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Napfényes, erkélyes lakás Miskolc Avason, kiváló lehetőség! Miskolc egyik közkedvelt részén, a Kölcsey Ferenc utcában kínálun...
31 900 000 HUF
862 162 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (35796326)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Miskolcon az Avason a Középszer utcán egy 35 nm-es, 1, 5 szobás, teljeskörűen felújított lakás 9 emeletes panelépület zár...
24 990 000 HUF
714 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (96458858)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Álomotthon! Kihagyhatatlan ajánlat Miskolcon! Válj tulajdonosává egy csodálatosan, minőségi alapanyagokkal felújított kényelme...
39 900 000 HUF
725 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (75971477)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Miskolc Avas II. Ütemében a Szentgyörgy utcán egy 28 nm-es, felújítandó állapotú erkélyes garzonlakás 10 emeletes panelép...
19 900 000 HUF
710 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (38333751)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egyedi ajánlat, most a legjobb piaci áron! Eladó Újpest csendes, nyugodt részén egy közös udvarban lévő 31nm-es, egy szobás, gá...
37 400 000 HUF
1 206 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44357669)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Eladó 30 négyzetméteres egyszobás lakás a Kálvária Tér közelében! - Ideális lakás diákoknak vagy befektetési lehetőség! *** ...
39 900 000 HUF
1 330 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33864113)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Eladó 30 négyzetméteres egyszobás lakás a Kálvária tér közelében! - Ideális lakás diákoknak vagy befektetési lehetőség! *** ...
39 900 000 HUF
1 330 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (33326476)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Emelt szintű szerkezetkész lakások eladók Csepelen! AZ ingatlan iroda besorolású, lakás hitel nem vehető fel RÁ! ! ! ! ! ! ! !...
21 000 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (48397969)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál egy eladó 60 m2-es, 2 szobás téglalakást Szolnok belvárosában, azonnali k...
31 500 000 HUF
525 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (43872341)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szuper ajánlat, ha szertnél egy cuki saját otthont a legjobb helyen! Szolnok, belváros, 1emelet, erkély, amerikai konyhás nappa...
29 900 000 HUF
830 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (24777753)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Szombathelyen a szelestey lászló utcában, egy csendes, szépen parkosított udvarban, magasföldszinti, 2 szobás, 50 nm-es, ...
32 000 000 HUF
640 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsózsolcai tégla lakás hirdetés (24344994)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Alsózsolcán eladó 1. emeleti 67m2-es társasházi lakás. a lakás 2 szoba, fürdőszoba, konyha, előtér, éléskamra, wc, kamra, elősz...
23 900 000 HUF
356 716 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (73949447)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Regisztrációs szám: H516452 Kiadásra, befektetésre, vagy a "gyermek" felső fokú intézményben történő tovább tanulásának céljáb...
25 990 000 HUF
721 944 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (74124632)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Városközponti, első emeleti, erkélyes lakás várja új tulajdonosát Szekszárdon a Wosinsky lakótelepen. A világos lakásban van ...
37 500 000 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (37453737)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolc Bulgárföld városrész Fehér Akác lakóparkjában, egy 44 m2 alapterületű 1, 5 szobás 3. emeleti teljesen felújított lakás ...
38 490 000 HUF
874 772 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárospataki egyéb lakás hirdetés (65355389)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a