Eladó lakás 40 millióig (4757 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 757 db
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (42977447)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy remek lehetőséget Miskolcon, egy 38 m²-es téglaépítésű téglalakás formájában. Az ingatlan 1980-ban épült,...
22 600 000 HUF
594 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Putnoki tégla lakás hirdetés (22352476)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Putnok városában egy 48 m²-es, téglaépítésű lakás, amely kiváló választás lehet első otthonnak, fiatal pároknak, kisebb c...
6 000 000 HUF
125 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (34838844)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Tatabánya Újváros közkedvelt részén egy 3. emeleti, 55 m²-es, erkélyes, téglaépítésű lakás. Az ingatlan világos, jól alak...
39 999 999 HUF
727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi tégla lakás hirdetés (57996775)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Amit az ingatlanról tudni kell: - 1. emeleti, egész nap szép világos, kényelmes, délnyugati fekvésű - 55 nm-es, erkélyes - 2...
24 800 000 HUF
450 909 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Görbeházai tégla lakás hirdetés (34347245)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeretném eladni kádárkocka lakásom, 2 nagyszoba nappali, fűrdőszoba, kamra, nyárikonyha, műhely. Az előtérben lehet vezetékes ...
11 000 000 HUF
137 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi panel lakás hirdetés (34288486)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
🏡 Eladó felújított lakás Tiszaújvárosban – azonnal költözhető! Ingatlanközvetítői segítséget nem kérünk! Tiszaújvárosban e...
38 300 000 HUF
750 980 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi panel lakás hirdetés (38975454)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Az ingatlan a város központjában van tehát minden elérhető séta távolságra helyezkedik el, pl: iskolák, óvoda, bolt, orvosi ren...
28 900 000 HUF
614 893 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (43471523)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Felújított lakás eladó, melyet Te rendezel be otthonossá! FIATALOS, tehermentes, nem lakott, másfél szobás, 10. emeleti lakás...
24 790 000 HUF
708 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zagyvaszántói tégla lakás hirdetés (48351515)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
Heves vármegye, Zagyvaszántó településén eladásra kínálok egy 93 nm-es, téglaépítésű, tehermentes 2+3 szobás, 1. emeleti lakást...
22 500 000 HUF
241 935 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zagyvaszántói tégla lakás hirdetés (87375597)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
22 500 000 HUF
241 935 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (13737343)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kaposváron a belvárosban, a Corso közelében a Plaza-val szemben kínálunk megvételre egy 87 m2-es, közel 4m-es belmagssággal ren...
39 900 000 HUF
411 340 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (13737343)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
39 900 000 HUF
411 340 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisvárdai panel lakás hirdetés (61837124)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kisvárda belvárosában kínálok eladásra egy nettó 45 nm-es 2 szobás lakást. Az ingatlan egy 4 emeletes társasház 3-ik emeletén t...
33 500 000 HUF
744 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (42526134)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hajdúszoboszló-Fürdőnegyedben, a Szurmai utcán, 2027. Májusi átadással, zárt udvaros, 12 lakásos társasházban, 1. emeleti, 40 m...
38 558 000 HUF
1 329 586 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (54436879)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hajdúszoboszló-Fürdőnegyedben, a Szurmai utcán, 2027. Májusi átadással, zárt udvaros, 10 lakásos társasházban, 1. emeleti, 29 m...
38 558 000 HUF
1 329 586 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (43119971)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon start programnak megfelelő az INGATLAN! Egy emeletes társasház földszinti ingatlana kivételes belépő az ingatlanpiacra...
33 000 000 HUF
916 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (43355973)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Soroksár csendes, vízpart közeli részén kínálunk egy teljeskörűen felújított sorházi lakást, amely ideális választás azok számá...
40 000 000 HUF
1 111 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (78421439)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó kecskeméten a botond utcában 2 szobás LAKÁS! Legfontosabb paraméterei röviden: - Konvektoros fűtés - 3. Em - Azonnal...
39 990 000 HUF
930 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai panel lakás hirdetés (71763643)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Békéscsabán 52 nm-es lakás eladó. Az ingatlan, a vasút állomás közelében, tégla falazatú négy szintes társasház 4. emeletén hel...
29 900 000 HUF
575 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai panel lakás hirdetés (42324354)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó, azonnal költözhető lakás Ajka szívében – a Kossuth utcában! Ajka belvárosában kínálok megvételre egy 36 m²-es, teljese...
31 500 000 HUF
875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal