Eladó lakás 40 millióig (4753 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 753 db
Eladó Nyergesújfalui tégla lakás hirdetés (72564613)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó nyergesújfalui lakás GARÁZZSAL! Eladó Nyergesújfalun, a Komárom-Esztergom megyében, a Dunától 300 méterre, ez a kiváló ál...
37 800 000 HUF
726 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi egyéb lakás hirdetés (94533494)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Csongrád-Csanád Vármegyében, Szentesen egy kellemes hangulatú, jó állapotú 53 nm-es, 2 szobás lakás. Az ingatlan a városk...
32 000 000 HUF
603 773 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szentesi panel lakás hirdetés (62465973)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Szentes kertvárosi részén eladó egy világos, 47 nm-es, 1, 5 szobás 5. emeleti lakás, kiváló elhelyezkedéssel, csendes, rendezet...
30 000 000 HUF
638 297 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (49937427)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hangulatos, felújítandó garzon Óhegy zöldövezeti részén, remek lehetőség első otthonnak vagy befektetésnek! Budapest x. kerül...
36 900 000 HUF
1 054 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (58144393)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kis alapterület, nagy lehetőség – ideális első lakás vagy biztos befektetés a VIII. kerületben! Budapest VIII. kerületének fo...
22 000 000 HUF
880 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (79384437)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Legolcsóbb Pécs-belvárosi lakás! Eladó Pécs történelmi belvárosában, a Kisflórián utcában egy 41 nm-es szép állapotú lakás. Az ...
36 500 000 HUF
890 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (42413593)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc belvárosában, a Szent István utcában eladó egy 27 nm-es, 1 szobás garzonlakás, amely kiváló befektetési lehetőséget kín...
21 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (73366572)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A lido home Nagykanizsa eladásra kínál Nagykanizsán egy téglalakást. a lido home Nagykanizsa irodája által kínált ingatlan főbb...
38 900 000 HUF
762 745 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Petőfibányai tégla lakás hirdetés (11974982)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
✨Heves megyében, Petőfibányán kínálom eladásra ezt a 43 nm-es, felújított 1 szobás, jó elrendezésű északi tájolású, lakást. ✨ ...
28 300 000 HUF
658 139 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (52934414)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya Kertvárosban, a Dr. Vitális utcában kínálunk megvételre egy kiváló állapotú, teljes körűen felújított, 51 nm-es, 3. e...
33 390 000 HUF
654 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Táborfalvai panel lakás hirdetés (41865447)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Táborfalván megvételre kínálok egy 54 m2-es, II. emeleti lakást. A klimatizált ingatlanban 1 szoba, konyha-étkező-nappali, für...
29 900 000 HUF
553 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári panel lakás hirdetés (87373543)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kínálja megvételre ezt a Dunaföldváron, a laktanya városrész csendes, parkos környezetében eg...
28 500 000 HUF
647 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (36354739)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Dunaújvárosban modern, gyönyörúen felújított lakás-azonnal költözhető állapotban. ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kín...
40 000 000 HUF
909 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (62493469)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Teljeskörűen felújított GARZONLAKÁS! XX. kerület csendes mellékutcájában kínálunk eladásra egy 26 nm-es, 1 szobás társasházi ...
29 900 000 HUF
1 150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (33454443)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tatabánya Újváros kedvelt részén, egy 10 emeletes, rendezett társasház 4. emeletén kínálunk megvételre egy felújítandó, kiváló ...
28 900 000 HUF
802 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csornai tégla lakás hirdetés (42357738)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csorna belvárosában, jó és lakható állapotú, 2 szobás lakás eladó – szigetelt társasházban, központi ELHELYEZKEDÉSSEL! Csorna...
37 800 000 HUF
804 255 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (27743698)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk kizárólag a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából egy kiváló állapotú, tehermentes lakást Nógrád vármegyében, ...
19 900 000 HUF
382 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai tégla lakás hirdetés (38749579)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Bács-Kiskun megye, Baja városában, a belváros közvetlen közelében, a Bezerédj Pál utcában eladó egy 49 m²-es, első emeleti laká...
36 990 000 HUF
754 897 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai tégla lakás hirdetés (96386483)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a