Eladó lakás 40 millióig (4757 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 757 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (84243593)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó rendezett társasházi második emeleti erkélyes lakás a belváros szívében VI. kerület, Nyugati pályaudvar közelébenKiváló l...
36 900 000 HUF
2 170 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lábatlani tégla lakás hirdetés (44455392)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, 2 szobás lakás eladó Lábatlanon! Eladásra kínálok egy 46 nm-es, praktikus elrendezésű, 2. emeleti téglala...
38 900 000 HUF
845 652 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dorogi panel lakás hirdetés (59789778)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Dorogon, a közkedvelt Hám Kálmán lakótelepen egy 2. emeleti, 52 m²-es, kétszobás lakást! Az ingatlan kivál...
39 980 346 HUF
768 852 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (52395445)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécsett Kertvárosban, a Nagy Imre úton eladó egy:- 54m2-es- 3. emeleti- napfényes- távfűtéses- 2 szobás- tehermentes lakás. Az ...
39 900 000 HUF
738 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (53513938)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Mohácson egy különlegesen kialakított, 62 m²-es lakás! Itt semmi sem olyan mint az ilyen típusú lakásokban. Ez a lakás va...
32 900 000 HUF
530 645 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (97948587)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tökéletes egyetemi lakás, kiváló befektetés! Okos befektetést keres, vagy kényelmes otthont az egyetem közelében? Az Ibolya u...
39 900 000 HUF
1 477 777 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (69849562)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! ! ! Eladó Békés vármegyében, Mezőhegyes szívében egy 160 m2-es, 6 szoba (abból 1 ét...
28 000 000 HUF
175 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (47973432)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
39 900 000 HUF
738 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Harkányi tégla lakás hirdetés (57587192)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Harkány-Belváros-hitelképes-tégla lakás Befektetésnek vagy saját otthonnak! Harkány Belvárosában, a Fürdővel szemben, felújítot...
38 000 000 HUF
844 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi tégla lakás hirdetés (67993438)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Sátoraljaújhely abszolút belvárosában, az egyik legkedveltebb helyen a sétálóutcából nyíló kapualjban egy 36 nm-es, telje...
19 900 000 HUF
552 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (69379728)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolc, Avas, III. Ütem, 37 nm-es panelprogramos, erkélyes lakás! Miskolc egyik közkedvelt részén, a Kölcsey Ferenc utcában kí...
31 900 000 HUF
862 162 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (59329893)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Miskolc közkedvelt részén, a Vörösmarty utcában! a Vörösmarty lakótelepen, panelprogramon átesett 8 emelet...
37 900 000 HUF
743 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (97343418)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Miskolcon az Avason a Középszer utcán egy 35 nm-es, 1, 5 szobás, teljeskörűen felújított lakás 9 emeletes panelépület zár...
24 990 000 HUF
714 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (73129374)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Napfényes, erkélyes lakás Miskolc belvárosában, kiváló lehetőség! Miskolc egyik közkedvelt részén, a Kölcsey Ferenc utcában k...
31 900 000 HUF
862 162 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (42333429)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás a Vörösmarty lakótelepen Miskolc kedvelt részén, a Vörösmarty utcában kínálunk megvételre egy jó adottságo...
37 900 000 HUF
743 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (24499744)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
24 990 000 HUF
714 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (85753563)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 10 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó újszerű, berendezett mini-garzon a nyugatinál! (1/1 Tulajdon) Budapest 6. kerületében, a Nyugatihoz közel kínálok eladásr...
36 900 000 HUF
3 690 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (85343932)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
*****Szuper állapotú, felújítás óta nem lakott, 1+1 szobás ingatlan a VIII. kerületben, a Kálvária térnél! ***** Frissen felúj...
22 500 000 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (92418321)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
*****Verhetetlen áron, szuper kialakítású ingatlan a VIII. kerületben a Rákóczi térnél! ***** Raktár besorolású, de külön hely...
22 900 000 HUF
880 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (53225274)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy alacsony fenntartási költségű garzonlakás, Tatabánya-Újváros egyik tégla építésű tömbjének 3. emeletén. Alapterület:...
27 900 000 HUF
871 875 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?