Eladó lakás 40 millióig (4757 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 757 db
Eladó Sárospataki tégla lakás hirdetés (94827777)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Sárospatak kedvelt, jól megközelíthető részén egy 51 nm-es, teljes körűen felújított, igényes lakás, ahol valóban minden ...
31 500 000 HUF
617 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (58399349)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc Diósgyőr városrészében kínálok megvételre egy 54 nm alapterületű, 1+2 félszobás erkélyes lakást, panelprogramos épület ...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (87721528)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Miskolcon az Észak-Kilián kedvelt részén egy 48 nm-es, 1 + 1 szobás, nagykonyhás (gépesített), teljeskörűen f...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi tégla lakás hirdetés (32494433)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Sátoraljaújhely abszolút belvárosában, az egyik legkedveltebb helyen a sétálóutcából nyíló kapualjban egy 36 nm-es, telje...
19 900 000 HUF
552 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Móri panel lakás hirdetés (36949333)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Móron a Vértes utcában eladó egy 50 nm-es, felújított, erkélyes lakás. - 4. emeleti lakás, panorámás kilátással, csendes utcába...
38 900 000 HUF
778 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (82889477)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
68 M²-es, nappali + 2 hálós, 1. emeleti lakás nagy erkéllyel Zalaegerszeg abszolút belvárosában - 535. 000 Ft-os m2 áron! ! I...
37 990 000 HUF
558 676 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (94596333)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Tatabánya Újváros részében az alábbi paraméterekkel rendelkező lakás! - 1 Teljes értékű, valamint 1 félszoba - konyha -...
31 900 000 HUF
886 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (33833435)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Felújított, erkélyes lakás eladó Oroszlányon – azonnal költözhető állapotban! Oroszlányon kínálok megvételre egy 55 m²-es, 2....
39 400 000 HUF
716 363 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Petőfibányai tégla lakás hirdetés (96467482)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
✨ Felújított alagsori tégla lakás eladó – családiház csere is szoba jöhet, értékegyeztetéssel! ✨ ✔Információk: a tulajdonos ál...
33 900 000 HUF
538 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Petőfibányai tégla lakás hirdetés (85438323)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
✨Heves megyében, Petőfibánya csendes, parkosított társasházi részén kínálom eladásra ezt a 38 nm-es, 1 szobás, délnyugati tájol...
25 200 000 HUF
663 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (41464326)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A szigetelt, 4 emeletes társasház 3. emeletén kínálunk megvételre egy világos, jó elosztású lakást, rendezett és tiszta lépcsőh...
39 900 000 HUF
814 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (26237977)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az ingatlan egy szigetelt, 10 emeletes társasház 8. emeletén található, tiszta és rendezett lépcsőházban. Elosztása praktikus...
38 900 000 HUF
733 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi tégla lakás hirdetés (75342491)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sátoraljaújhely abszolút belvárosában kínálok eladásra egy kiváló elhelyezkedésű, 63 m²-es, téglaépítésű lakást, ahol valóban m...
17 700 000 HUF
280 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi tégla lakás hirdetés (56722559)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó igényes, erkélyes lakás Sátoraljaújhelyen – kiváló elosztással! Eladásra kínálok egy remek elosztású, amerikai konyhás ...
31 900 000 HUF
469 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (64451364)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Szombathely belvárosához közel! 14 Emeletes társasház 8. emeletén található ez a 52 m²-es, 2 szobás, erkélyes, ré...
39 500 000 HUF
759 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (37434638)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Exkluzív lehetőség Szigetszentmiklós Ófalujában – Tágas, alakítható lakás parkosított környezetben Szigetszentmiklós egyik csen...
32 900 000 HUF
1 175 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (61729535)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Dunaújvárosban 3 szobás azonnal birtokba vehető lakás eladó Dunaújváros kedvelt városrészén 60 nm-es lakás eladó. Fiatalok fig...
34 900 000 HUF
581 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (42725487)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza belvárosában, a Kossuth utcán eladásra kínálok egy alacsony fenntartási költségű, magasföldszinti, 1 szobás társash...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (33931547)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyházán, a belváros közelében, a Kossuth utcában eladó egy magasföldszinti, 39 nm-es, 1 szobás lakás liftes, szigetelt tár...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (35363577)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Sürgős az eladása! Minigarzon - a képeken látható összes bútorral együtt - eladó Debrecenben – kiváló befektetés! IRÁNYÁR: ...
27 500 000 HUF
1 527 777 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal