Eladó lakás 40 millióig (4755 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 755 db
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (93315375)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolc Bulgárföld kedvelt részén, egy 4 emeletes panelépítésű társasház 4. emeletén, egy 35 m2 alapterületű 1, 5 szobás teljes...
23 900 000 HUF
682 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Marcali egyéb lakás hirdetés (35648133)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
1. -Magyar leírás 2. -Deutsche Beschreibung 3. -English Description Marcali egy nyugodt, kedvelt részén található ez a második...
36 500 000 HUF
730 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (37313645)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Madárcsicsergésre ébredni, kávézni a napsütéses erkélyen gyönyörű, csendes zöldövezetben mindenki álma. Az álom megvalósulhat, ...
32 500 000 HUF
590 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (99324534)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, erkélyes lakás az Avasi városközpontban Olyan lakást keres, ahol az ablakból csodálhatja a napfelkeltét és a n...
25 900 000 HUF
470 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (45645949)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Boglárka lakóparkban lakások eladók – most ajándék kocsibeállóval! Szolnokon, a kedvelt Tallinn városrészben, új építésű lakó...
30 400 000 HUF
980 645 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti tégla lakás hirdetés (27375897)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Bács-Kiskun vármegyében, Mélykút településen eladó egy azonnal költözhető, bútorozott földszinti lakás saját garázzsal! Mélyk...
23 000 000 HUF
418 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (44794556)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A lido home Kaposvár eladásra kínál kaposvári lakást. A lido home Kaposvár által kínált lakás jellemzői: Kaposvár belvárosának...
16 500 000 HUF
611 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (48524894)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A lido home Kaposvár eladásra kínálja kaposvári belvárosi LAKÁSÁT. A lido home Kaposvár által kínált lakás tulajdonságai: Kiv...
37 000 000 HUF
711 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (84734239)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Lido Home győri irodája eladásra kínálja ezeket az új építésű, energiatakarékos lakásokat Mosonmagyaróvár központjához közel,...
37 950 000 HUF
1 265 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (42139933)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló adottságokkal rendelkező, téglaépítésű lakás Oroszlány központi részén Eladó! Ez a 54 m²-es, világos, megvigyázott, át...
34 200 000 HUF
633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári tégla lakás hirdetés (68447379)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna Vármegye, Dombóvár-Gunaras üdülőövezetben, sorházi épületben, galériás garzon lakás eladó. Az ingaltan 38, 5 m2, melyben ...
19 400 000 HUF
510 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári tégla lakás hirdetés (92349574)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna vármegye Dombóvár központi részén, a Pannónia úton egy 52 nm, negyedik emeleti loggiával rendelkező lakást kínálok eladás...
25 800 000 HUF
496 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai panel lakás hirdetés (72371223)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika egyik legkedveltebb részén, a Deák téren kínálok megvételre egy 55 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy rendezett...
26 500 000 HUF
481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (68963969)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc Diósgyőr városrészében kínálok megvételre egy 54 nm alapterületű, 1+2 félszobás erkélyes lakást, panelprogramos épület ...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai panel lakás hirdetés (73735372)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
26 500 000 HUF
481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai panel lakás hirdetés (38965915)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
26 500 000 HUF
481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (45724473)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai panel lakás hirdetés (38867795)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
26 500 000 HUF
481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (74935664)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Miskolcon az Észak-Kilián kedvelt részén egy 48 nm-es, 1 + 1 szobás, nagykonyhás (gépesített), teljeskörűen f...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (15956385)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal