Eladó lakás 50 millióig (9167 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 167 db
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (95289543)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egyedi ajánlat, most a legjobb piaci áron! Eladó Újpest csendes, nyugodt részén egy közös udvarban lévő 31nm-es, egy szobás, gá...
37 400 000 HUF
1 206 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (77744489)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Részben felújított, kétszobás, erkélyes, 3. emeleti, lakás! Óvoda, iskola, pékség, élelmiszerbolt, üzletek a közvetlen közelben...
40 900 000 HUF
771 698 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (49334337)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Széchenyivárosban, - Dombhoz közel eladó egy nagyon szuper kis lakás, fiatalos hangulatú, egyedi kialakítású! a L...
48 800 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (88754868)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában, a piac közelében, polgári házban, -amely társasházzá van alakítva, eladó egy 58 nm-es földszinti, 2 szo...
46 000 000 HUF
793 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (97639998)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zöldövezetben 2. emeleti, erkélyes lakás! Eladó Kecskemét Széchenyiváros kimondottan csendes, nyugodt részén, egy 2. emeleti, 5...
48 700 000 HUF
869 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (42955743)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét Széchenyiváros62 m² 2+½ szoba 4. emelet erkélyes lakás eladó (nem zárószint)Eladásra kínálok Széchenyiváros kedvelt r...
45 900 000 HUF
740 322 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (73553397)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten a Széchenyivárosban, a Szimferopol téren 2, 5 szobás, 63 nm-es, erkélyes, részben felújított lakás. Jellemzők...
50 000 000 HUF
793 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (29682734)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Felújított, belső kétszintes lakások a Városliget közelében! Eladó Budapest 7. kerületének Városligethez közeli részén (Dembin...
49 800 000 HUF
1 509 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45959431)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló helyen, kiváló lehetőség! Rugalmasan használható tér - befektetés, ami azonnal TERMEL VÁROSI lehetőség két funkcióval - ...
47 900 000 HUF
1 064 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (25717349)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 2, 5 szobás lakás Pécs-Kertvárosban! Eladásra kínálunk egy kiváló adottságú 59 nm-es, 3. emeleti panel lakást Pécs közked...
42 990 000 HUF
728 644 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (46714429)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pécs kertvárosban CSOK-ra, Start Hitelre alkalmas felújított lakás! A szigetelt épületben lévő 4-ik emeleti 2 szobás, 5...
42 990 000 HUF
826 730 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42773578)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Teljesen felújított, olcsó, világos garzon a közszolgálati egyetemnél eladó! Eladó egy Otthon Start Programra alkalmas, 8. ke...
43 200 000 HUF
1 270 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (92975483)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
47 900 000 HUF
1 064 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tokodi tégla lakás hirdetés (97594255)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Lux Ingatlaniroda Tokod kínálatából az ingatlantárban 182501758 számon eladó Tokod, téglalakás jellemzői: Eladó Tokodon egy 1...
39 000 000 HUF
390 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (33577435)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
5