Eladó lakás 50 millióig (9167 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 167 db
Eladó Győri panel lakás hirdetés (58941853)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Győr-adyváros szívében – első emeleti, erkélyes lakás parkos, zöld környezetben! Győr-Adyváros legkedveltebb részén, egy csen...
42 000 000 HUF
893 617 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zagyvaszántói tégla lakás hirdetés (48351515)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
Heves vármegye, Zagyvaszántó településén eladásra kínálok egy 93 nm-es, téglaépítésű, tehermentes 2+3 szobás, 1. emeleti lakást...
22 500 000 HUF
241 935 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Zagyvaszántói tégla lakás hirdetés (87375597)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
22 500 000 HUF
241 935 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (32744371)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya egyik legkedveltebb részén, Dózsakertben kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal rendelkező lakást, közvetlenül ...
45 999 000 HUF
938 755 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (13737343)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kaposváron a belvárosban, a Corso közelében a Plaza-val szemben kínálunk megvételre egy 87 m2-es, közel 4m-es belmagssággal ren...
39 900 000 HUF
411 340 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (13737343)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
39 900 000 HUF
411 340 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (26454392)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs, Tildy Zoltán utcában eladó egy tizedik emeleti felújított, azonnal költözhető lakás. Két szoba összkomfort, erkély, örök...
46 990 000 HUF
870 185 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (77292414)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Most egy igazán különleges lehetőség vár rád Hajdúszoboszlón, a fürdőváros szívében. Képzeld el, hogy a mindennapjaidat egy mo...
49 900 000 HUF
1 160 465 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (35893879)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
49 900 000 HUF
1 160 465 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisvárdai panel lakás hirdetés (61837124)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kisvárda belvárosában kínálok eladásra egy nettó 45 nm-es 2 szobás lakást. Az ingatlan egy 4 emeletes társasház 3-ik emeletén t...
33 500 000 HUF
744 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (86338784)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyházán, Ferenc körúton Azonnal birtokba vehető, 2+1 szobás, erkélyes, 61 nm-es lakás eladó egy szigetelt, csúsztatott zsa...
47 900 000 HUF
785 245 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (69349394)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Belvárosban, a Sólyom utcán, szigetelt zárt udvaros társasház első emeletén eladó egy 58 nm-es, 2 szobás kilépővel ...
45 500 000 HUF
784 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (42526134)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hajdúszoboszló-Fürdőnegyedben, a Szurmai utcán, 2027. Májusi átadással, zárt udvaros, 12 lakásos társasházban, 1. emeleti, 40 m...
38 558 000 HUF
1 329 586 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (87257482)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hajdúszoboszló-Fürdőnegyedben, a Szurmai utcán, 2027. Májusi átadással, zárt udvaros, 12 lakásos társasházban, 1. emeleti, 34 m...
49 250 500 HUF
1 492 439 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (54436879)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hajdúszoboszló-Fürdőnegyedben, a Szurmai utcán, 2027. Májusi átadással, zárt udvaros, 10 lakásos társasházban, 1. emeleti, 29 m...
38 558 000 HUF
1 329 586 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (43642947)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hajdúszoboszló-Fürdőnegyedben, a Szurmai utcán, 2027. Májusi átadással, zárt udvaros, 10 lakásos társasházban, 1. emeleti, 34 m...
49 445 500 HUF
1 454 279 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47515327)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Osp 3% hitelre alkalmas! Budapest XIII. kerületében, a Reitter Ferenc utcában eladó egy 34 m²-es, magasföldszinti lakás, rend...
48 000 000 HUF
1 411 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (52577383)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Rendkívül jó befektetési lehetőség a XIII. kerület szívében! Eladásra kínálunk ügyvédi megosztással egy különleges adottságú in...
49 000 000 HUF
1 580 645 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (28763443)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XVIII. kerület Havanna lakótelepen eladó lakás! Eladó egy 35 m²-es, 11. emeleti, erkélyes lakás a közkedvelt Havanna l...
41 990 000 HUF
1 199 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (93675899)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, erkélyes lakás eladó Veszprémben kiváló elosztással, liftes házban Megvételre kínálok Veszprémben egy 52 m²-es, 2 szo...
49 900 000 HUF
959 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal