Eladó lakás 50 millióig (9166 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 166 db
Eladó Bajai tégla lakás hirdetés (38749579)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Bács-Kiskun megye, Baja városában, a belváros közvetlen közelében, a Bezerédj Pál utcában eladó egy 49 m²-es, első emeleti laká...
36 990 000 HUF
754 897 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai tégla lakás hirdetés (96386483)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye, Baja, a belváros közelében eladó egy 68 m²-es, felújított, első emeleti lakás. Az ingatlan jó elosztású, két...
37 000 000 HUF
544 117 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (74551547)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A történelmi belváros közelében a Károly János utca elején, a városban a jelenleg legolcsóbb, társasházi téglalakása eladó! Az...
28 000 000 HUF
736 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (32548995)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Győr Adyváros csendes részén, jó állapotú, 1+félszobás, erkélyes lakás eladó. Az ingatlan négyemeletes panellakás, első emeleté...
42 000 000 HUF
893 617 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (54356249)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nyíregyházán, a Korányi Frigyes utcában eladásra kínálok egy 69 m2-es, 2 szoba 2 félszobás elrendezésű társasházi lakást. Az in...
43 900 000 HUF
636 231 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (47558727)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nyíregyháza Jósavárosban, a Korányi f. Utcán négyemeletes társasház 2. emeletén eladó egy 69 nm-es, 2+2 szobás, erkélyes, műany...
43 900 000 HUF
636 231 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (43563547)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyházán, az Állomás közelében, az Arany János utcában eladásra kínálunk egy 66 nm-es, földszinti lakást egy kívülről szige...
46 900 000 HUF
710 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki panel lakás hirdetés (43345866)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezd fel a lehetőséget Siófok egyik kedvelt részén, Fokihegyen! Eladó egy 40 nm-es, első emeleti lakás, amely tökéletes vál...
46 990 000 HUF
1 204 871 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Edelényi tégla lakás hirdetés (45449821)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Edelény városában egy 51 nm alapterületű lakást. Az ingatlan két szobával rendelkezik, amelyek burkolata hajó...
15 500 000 HUF
303 921 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Edelényi tégla lakás hirdetés (49172735)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Edelény csendes, nyugodt környékén, egy tehermentes ingatlan várja új tulajdonosát. Ez a használt lakás 91 négyzetméteren terül...
14 200 000 HUF
156 043 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Edelényi tégla lakás hirdetés (46573624)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Egy igazán különleges lehetőséget kínálunk Önnek, amely tökéletes választás lehet fiatal felnőttek számára, akik saját otthonra...
13 800 000 HUF
255 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi tégla lakás hirdetés (83494583)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó teljesen felújított tégla lakás a közkedvelt Hóvirág utcában! Kiváló elhelyezkedésű, jó hangulatú és világos lakás várj...
32 500 000 HUF
560 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (47422454)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ékszerdoboz Zugló szívében – Erkélyes garzon saját parkolóval! Eladásra kínálunk egy fiatalos, 2019-ben kialakított, 25 m²-es...
42 000 000 HUF
1 680 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei tégla lakás hirdetés (53372327)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tiszakécske frekventált helyén, kiváló lokációban egy igazán különleges lehetőséggel bíró társasházi lakást ajánlunk figyelmébe...
37 000 000 HUF
435 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (47863267)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunakeszi Gyártelepen a Kandó Kálmán sétányon, 2. emeleti, 2 szobás, erkélyes lakás haszonélvezeti joggal terhelten eladó. ( F...
29 000 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (83551489)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Római városrészben közel a centrumhoz 57nm-es 2 szobás első emeleti erkélyes panellakás eladó. Panelprogramban részt vett, 10...
34 400 000 HUF
603 508 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (38537735)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza, Belvároshoz, állomásokhoz közel az Arany j. Utcában eladásra kínálok egy 66m2-es, 2+1 szobás, jó állapotú, magasfö...
46 900 000 HUF
710 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (94154531)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nyíregyháza, Korányi f. Utcán, 69 nm-es, 2+2 szobás, erkélyes lakás, szigetelt, négyszintes társasház 2. emeletén eladó! Főbb ...
43 900 000 HUF
636 231 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (97694348)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nyíregyházán, Szarvas Utcán, Azonnal Birtokba Vehető, 53 nm-es, 1+2 Szobás, Francia Erkélyes Lakás Eladó. Szigetelt tégla épí...
46 500 000 HUF
877 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (55651988)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Malomkertben, Kórház közelében, Ady endre utcán, 46 nm-es, 2 Szobás Lakás Eladó! Szigetelt, csúsztatott zsalus ...
42 500 000 HUF
923 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal