Eladó lakás 50 millióig (9167 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 167 db
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (77556996)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Széchenyivárosban, - Dombhoz közel eladó egy nagyon szuper kis lakás, fiatalos hangulatú, egyedi kialakítású! a L...
48 800 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (45847334)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában, a piac közelében, polgári házban, -amely társasházzá van alakítva, eladó egy 58 nm-es földszinti, 2 szo...
46 000 000 HUF
793 103 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (34964299)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten Széchenyiváros kedvelt részén egy 3. emeleti, 63 nm-es, 1+2 félszobás, erkélyes, jó állapotú lakás. Az ingatl...
47 300 000 HUF
750 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (74348423)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyiváros nagyon jó részén eladóvá vált külföldre költözés miatt, egy felújított 54 nm-es erkélyes lakás. Az ingatlan jó e...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (92633947)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában, a piac közelében, polgári típusú 2 szobás, jó állapotú, kellemes hangulatú földszinti társasházi lakás ...
46 000 000 HUF
793 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (58935444)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Széchenyivárosban, - Dombhoz közel eladó egy nagyon szuper kis lakás, fiatalos hangulatú, egyedi kialakítású! A ...
48 800 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (22846634)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten, a Március 15. Utca domb felőli végén egy 2, 5 szobás, felújított, erkélyes lakás! a lakás korábbi években es...
46 500 000 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (34754464)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás Kecskemét Belvárosában! Kecskeméten eladó egy 27 nm-es, 1 szobás, 3. emeleti lakás, amely azonnal költözhető...
32 500 000 HUF
1 203 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (84439225)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó panellakás Pécs Kertvárosában kiváló lehetőség saját igények megvalósításáraPécs Maléter Pál utcájában kínálu...
35 900 000 HUF
897 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi egyéb lakás hirdetés (34457943)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belváros peremén a Pulz utca elején kínáljuk eladásra ezt a félszuterén, kétszobás 62 négyzetméteres lakást. A társasház a mú...
39 990 000 HUF
645 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (69336267)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csepel központi, mégis csendes, jól megközelíthető részén, a Kossuth Lajos utcában eladó egy 35 négyzetméteres, erkélyes, kilen...
49 900 000 HUF
1 425 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalakarosi tégla lakás hirdetés (24539873)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fontos! a téli időszakban, fagytól függően, a teljes társasházban elzárják a vizet! Magyarország egyik legjobb üdülőhelyén, Z...
29 900 000 HUF
854 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (63317536)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagykanizsa városának egyik legjobb környékén, csendes, nyugodt övezetében vált eladóvá ez a földszintes lakás konyhakerttel. A...
42 990 000 HUF
537 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyatádi tégla lakás hirdetés (89568357)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nagyatád kedvelt részén, az Aradi utcában eladó egy 55 m²-es, 2 szobás, felújított állapotú lakás. Az ingatlan a 4. emeleten ta...
25 500 000 HUF
463 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csurgói tégla lakás hirdetés (24573878)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás kiváló elhelyezkedéssel! Csurgó központjában, jól megközelíthető részén kínálunk 54 m²-es, 2-szobás lakást! Az inga...
12 500 000 HUF
231 481 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (32723834)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladásra kínálunk Eger Felsőváros városrészében, az Északi lakótelepen, egy téglaé...
37 900 000 HUF
743 137 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri panel lakás hirdetés (37344449)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megyében, Eger városában eladásra kínálok egy jó állapotú, 52 m2-es, erkélyes lakást, amely elhelyezkedésének és praktiku...
37 000 000 HUF
711 538 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (54873473)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zalaegerszeg egyik kedvelt, csendes részén, a Landorhegyi városrészben kínálunk megvételre egy 54 m2-es, 2 szobás, erkélyes, té...
33 500 000 HUF
620 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai panel lakás hirdetés (97596843)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó lakás Ajka belvárosában, a Kossuth utcában Eladásra kínálunk Ajka központjában egy 36 négyzetméteres, teljesen bútorozot...
31 500 000 HUF
875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34357347)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest, VII. kerület, Erzsébetvárosban, a Rottenbiller utcában eladó egy földszinti, 34 nm-es, jó állapotú lakás, gépesítve, ...
49 900 000 HUF
1 467 647 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal