Eladó lakás 50 millióig (9166 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 166 db
Eladó Hajdúszoboszlói egyéb lakás hirdetés (66532357)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hajdúszoboszlón, fürdő közelben 2 szintes 3 szobás lakás ELADÓ! ! ! A lakás nettó alapterülete 78 m2 + 20 m2 terasz. Helyiség...
49 900 000 HUF
639 743 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94436923)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Világos, felújítást igénylő lakás frekventált helyen *** Eladó Budapest belvárosában, a 8. kerületben, a Horváth Mihály tér...
49 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (13345943)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
*** Másfél szobás, galériás, jól alakítható lakás a Kálvária tér közelében *** Kiváló lehetőség a VIII. kerület megújuló részé...
45 000 000 HUF
1 125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42447152)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kompakt, minigarzon kiváló lokációban, azonnal költözhető! ** Budapest VIII. kerületének dinamikusan fejlődő részén, kínálunk ...
27 900 000 HUF
1 550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47333557)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
13. kerület kedvelt részén Lehel út és Róbert Károly körút közvetlen közelében a Mohács utcában eladó egy szépen felújított, 1....
39 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (76657464)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás a XIII. KERÜLETBEN! ! ! Ezt ne hagyja ki! Budapest, XIII. kerületének dinamikusan fejlődő részén kínálok eladás...
48 500 000 HUF
2 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (29557637)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy igazán különleges lehetőség Budapest 7. kerületnek belvárosának szívében! Ez a frissen, teljeskörűen felújított, egy 24nm...
49 900 000 HUF
2 079 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (88442926)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy igazán különleges lehetőség Budapest 7. kerületnek belvárosának szívében! Ez a frissen, teljeskörűen felújított, egy 21nm...
44 500 000 HUF
2 119 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45934371)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VIII. kerületének dinamikusan fejlődő, egyre népszerűbb Csarnoknegyedében kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal...
44 900 000 HUF
1 726 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93544365)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Teljesen felújított, olcsó, világos garzon a közszolgálati egyetemnél eladó! Eladó egy Otthon Start Programra alkalmas, 8. ke...
43 200 000 HUF
1 270 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43967194)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest, VII. kerület, Erzsébetvárosban, a Rottenbiller utcában eladó egy földszinti, 34 nm-es, jó állapotú lakás, gépesítve, ...
49 900 000 HUF
1 467 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93744576)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
****Kompakt otthon, nagyvárosi kényelemmel**** Eladó felújított, világos garzonlakás a Kálvária téren - remek elhelyezkedés, a...
47 900 000 HUF
1 294 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (42653449)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 9 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó újszerű, berendezett mini-garzon zuglóban! (1/1 Tulajdon) Budapest 14. kerületében (Alsórákos), a Kassai térhez közel kín...
29 900 000 HUF
3 322 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (32597867)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó újszerű, berendezett garzon metróhoz, egyetemhez köze! (1/1 Tulajdon, hitelezhető! ) Budapest 7. kerületében, az Almássy ...
46 900 000 HUF
2 605 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (29344341)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó újszerű, berendezett 1. emeleti lakás metróhoz, egyetemhez köze! (1/1 Tulajdon, HITELEZHETŐ! ) Budapest 7. kerületében,...
42 900 000 HUF
2 145 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai panel lakás hirdetés (84433325)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már