Eladó lakás 50 millióig (9167 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 167 db
Eladó Sajószentpéteri tégla lakás hirdetés (51947274)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Sajószentpéteren, a Móra lakóparkban igényesen felújított, újszerű állapotban lévő, 61 négyzetméteres, tetőteraszos lakás...
45 000 000 HUF
737 704 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (79638756)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk egy barátságos, jó elosztású lakást egy 4 emeletes társasház legfelső szintjén, nyugodt, zöld környezetben. ...
44 900 000 HUF
1 360 606 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (45458132)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
ÁRCSÖKKENÉS! ! Zuglóban kínálok megvételre egy 34 nm-es egy szobás, világos, azonnal költözhető lakást három szintes, közös ke...
44 900 000 HUF
1 320 588 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (43444152)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Modern élettér! Amerikai konyhás nappali + 2 háló Oroszlány kedvelt RÉSZÉN! Oroszlány nyugodt, csendes részén eladó egy 41 m²-...
34 900 000 HUF
851 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (23823493)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó új építésű, akadálymentes lakás Vácon – kiváló befektetés! Ár (cégek részére): 39 millió Ft + áfa (nettó) Vác déli rész...
49 900 000 HUF
998 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (53427471)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tatabánya szívében, 62 m2 nagyságú, 3 szoba hallos, lakás eladó! Tatabánya központi részén, az Ifjúmunkás úton eladó egy 62 m...
39 900 000 HUF
643 548 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári panel lakás hirdetés (73764137)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kizárólag a teller ingatlanközvetítő IRODÁNÁL! A teller Ingatlanközvetítő iroda eladásra kínál Kaposváron Szondi utcában egy ...
29 500 000 HUF
983 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (23513349)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csak nálunk Budapest XIV. kerületében, Alsórákoson, a Czobor utcában eladó egy rendezett házban található, 24 nm-es, felújítot...
34 999 000 HUF
1 458 291 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki panel lakás hirdetés (39943572)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Fiatalok FIGYELEM!  Szolnokon, a Széchenyi lakótelepen, az Orosz György utcában eladó egy 6. emeleti, 2 szobás, nyugati fekvés...
35 990 000 HUF
666 481 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (32659627)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Széchenyivárosban a Hitel utcában eladó 2 szobás 55nm-es erkélyes lakás. Azonnal költözhető! Ajánlom befektetőkn...
42 000 000 HUF
763 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (44259815)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya egyik kedvelt, jól megközelíthető részén kínálunk eladásra egy kiváló állapotú, 50 nm-es lakást, amely elhelyezkedésé...
41 900 000 HUF
838 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki panel lakás hirdetés (91552752)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Szolnok belvárosában eladásra kínálok egy 36 m²-es, 2. emeleti, másfél szobás lakást, rendezett, liftes társasházban. A lakás...
27 600 000 HUF
766 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki panel lakás hirdetés (47463547)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szolnokon a vasútállomás mellett garzonlakás eladó! Amit az ingatlanról tudni kell: -30 nm-es egy szobás  -liftes háztömb 4...
27 800 000 HUF
926 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94397476)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapesten a XIII. kerületben, Újlipótvárosban eladó egy 24 m2-es, 1 szobás, 2. emeleti (legfelső szint) utcai nézetű lakás, sa...
42 000 000 HUF
1 750 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi panel lakás hirdetés (43733495)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Oroszlány dinamikusan fejlődő részén egy 4 emeletes társasházban, 54, 1 m2-es, magasföldszinti, világos, 2, 5 szobás, öss...
35 990 000 HUF
679 056 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (33859584)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Rövid időn belül költözhető, tehermentes, hitelezhető 2 szobás lakás 39 millió alatt 80 méterre a Ráckevei (Soroksári) Duna ágt...
38 900 000 HUF
845 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (57374849)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A XVIII. kerületi Havanna lakótelepen kínálok megvételre egy 35 m²-es, másfél szobás, napfényes otthont, amely egy rendezett, h...
49 990 000 HUF
1 428 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (65335795)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó lakás eladó a XX. kerületben, a Határ úton! Eladó a Határ út egyik jól megközelíthető részén egy 38 nm-es, társas...
29 500 000 HUF
776 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (23528439)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapesten, a XX. kerületben egy 26 m²-es, földszinti garzonlakás egy 10 lakásos, csendes társasházbÚjdonság! Kattints a ...
29 900 000 HUF
1 661 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (77585492)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XX. kerületében eladó egy négylakásos társasház 1. Lakása A lakás mérete 45 m2 A lakáshoz 370 m2 saját telek tartozik...
44 900 000 HUF
997 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal