Eladó lakás 50 millióig (9167 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 167 db
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (88337343)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécsett Kertvárosban, a Nagy Imre úton eladó egy:- 54m2-es- 3. emeleti- napfényes- távfűtéses- 2 szobás- tehermentes lakás. Az ...
39 900 000 HUF
738 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (33967953)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Pécs Kertváros szívében! Pécsett, a csendes és jól megközelíthető Nagy Imre úton, eladó egy napfényes, 54 m²-es, ...
39 900 000 HUF
738 888 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (33767145)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csak az OTP ingatlanpont portfóliójában! Budapest XXI. kerületének szívében, Csepelen, a Kossuth Lajos utcában kínálok megvétel...
49 900 000 HUF
978 431 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (94433997)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest x. kerületében, a Pongrácz úton 41 nm-es, 1 + 1 fél szobás, első emeleti lakás új tulajdonosát várja --------------A ...
43 000 000 HUF
1 048 780 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (23344776)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tatabánya Újváros, egyik csendes nyugodt részében lévő 4 emeletes téglaépületében eladó, egy 3. emeleti, nagy erkélyes, 1 szobá...
36 900 000 HUF
878 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (26249993)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Tatabánya Fő terén lévő 9 emeletes épület 7. emeletén egy 2 szobás 54 m2 es nagy erkélyes szép állapotú lakás. Az ingatl...
43 200 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (43385553)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Igényes, teljesen felújított lakás eladó Komárom belváros KÖZELÉBEN! Eladásra kínálok Komáromban, a Klapka György úton egy 54...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (44944837)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tágas, erkélyes lakás eladó Tatabányán, a Mártírok útján – kiváló elhelyezkedéssel! Tatabányán, a Mártírok útján kínálunk ela...
38 900 000 HUF
627 419 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi panel lakás hirdetés (79484612)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló lehetőség! 2+1 Szobássá alakítható lakás Oroszlány kedvelt RÉSZÉN! Oroszlány közkedvelt részén kínálunk megvételre egy...
35 990 000 HUF
679 056 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőtúri tégla lakás hirdetés (77737712)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Mezőtúr főterén elhelyezkedő, 35 nm társasházi lakás eladó! A lakás kiváló állapotú, kellemes hangulatot áraszt kellemes szín...
19 900 000 HUF
568 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Mosonmagyaróvári panel lakás hirdetés (32384713)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Keresi új otthonát? Talán első lakását, vagy befektetését? Ez az Öné lehet! Mosonmagyaróváron, az Erkel Ferenc utcában a Fles...
38 500 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hódmezővásárhelyi tégla lakás hirdetés (75945563)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Hódmezővásárhely, Árpád u. 6. Hódmezővásárhely belvárosában, az Árpád utcában eladó egy 50 m2-es 1+1 félszobás 4. emeleti (zár...
36 500 000 HUF
730 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (94422742)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Szekszárdon, a kedvelt Kadarka lakótelepen egy 52 nm-es, 2 szobás, földszinti lakás! A lakás jó elosztású, világos, ide...
35 000 000 HUF
673 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (38723731)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felsővároson 1. emeleti kis lakás eladó Öt lakásos lakóközösségben első emeleti 40 nm-es felújított lakás várja új tulajdonosá...
35 700 000 HUF
892 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetmonostori tégla lakás hirdetés (44669583)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Rusztikus elegancia, természetbe simuló otthonok a Szentendrei-szigeten – 4 egyedi lakás egy hangulatos apartmanházban, 400 mét...
49 900 000 HUF
941 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (56564932)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálunk Tatabányán a Bánhidai lakótelepen, a kórház közelében egy fiatalos, modern, 2 szobás, IV. emeleti, 49 nm-es...
39 800 000 HUF
812 244 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (12453429)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálunk Tatabányán a Bánhidai lakótelepen, a kórház közelében egy otthonos, jó állapotú, 2 szobás, IV. emeleti, 49 ...
39 850 000 HUF
813 265 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (43853744)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított lakás Budapest XX. kerületében, Pesterzsébeten – kiváló közlekedéssel! OTTHON start hitelre ALKAMAS! Budap...
44 900 000 HUF
1 282 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (73687476)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szinyei Merse utca, 2. emelet • top lokáció • ténylegesen prémium minőségű felújítás! Bútorokkal együtt! Budapest egyik legke...
47 500 000 HUF
1 900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (49972744)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Érdeklődni a +3630 839 9367-es telefonszámon lehet 9-19 óráig! Eladásra kínálunk egy tehermentes, jó állapotú, harmadik emele...
11 000 000 HUF
211 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal