Eladó lakás 50 millióig (9167 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 167 db
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (37227646)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy szobás kertkapcsolatos lakás ÚJHEGYEN Eladó 46nm-es, kertkapcsolatos, szigetelt társasházi lakás Budapest x. kerületében, ...
49 900 000 HUF
1 084 782 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai egyéb lakás hirdetés (32991495)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Baján, a városközponthoz közel eladó egy 44 m²-es földszinti lakás (házrész), amely ideális választás lehet azoknak, akik saját...
16 000 000 HUF
363 636 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (25527722)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bács Kiskun vármegye, Kecskemét Műkertvárosi részén 56 m2 hasznos alapterületű tégla építésű lakás, 18 m2 nagyságú garázzsal el...
43 000 000 HUF
767 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79833937)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ne hagyja ki! Budapest 8. kerületében a Népszínház utca elején, kiváló közlekedés mellett, eladó egy földszinti 29nm, alapterü...
45 000 000 HUF
1 551 724 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (73453333)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Hunyadi városban 48 nm-es lakás, garázzsal eladó! - Tégla építésű, körfolyosós társasház 1. emeletén - erkélyes ...
39 900 000 HUF
831 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (23575734)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ha nem akar felújítással bajlódni megtalálta a tökéltes otthont, ide csak költözni kell! ! Kecskemét belvárosától séta távols...
45 000 000 HUF
789 473 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói panel lakás hirdetés (89834238)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Komló belvárosának szívében a Piramis házban, 4. emeleti, dupla liftes társasházban, 52 m²-es, felújított, két szobás lakás ela...
32 500 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (64958837)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 34 m²-es + 2 m² erkélyes, teljesen felújított téglalakás Szigetszentmiklós központi részén, parkok szomszédságában, 3...
45 900 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (39913317)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 46 négyzetméteres, teljesen felújított belső terekkel rendelkező, tégla építésű lakás, mely a város szívében, a közpo...
39 999 999 HUF
869 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (35323219)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó befektetésnek is ideális szuper lakás a szinvapark mellett! Költözz vagy fektess be Miskolc szívében! Eladó egy minden r...
31 990 000 HUF
864 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (77436777)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó szuper lakás Diósgyőr szívében! Alacsony rezsi, teljes nyugalom! Eladásra kínálunk egy 35 nm-es, másfél szobás lakást Di...
26 990 000 HUF
771 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési panel lakás hirdetés (75138837)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Békés városában, belvárosközeli, nyugodt környezetben - azonnal költözhető 2 szobás panel lakás! Békés, frekventált elhelyezk...
24 000 000 HUF
436 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési panel lakás hirdetés (96752927)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
24 000 000 HUF
436 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (63485614)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, Csákány utca, 48 nm-es lakás eladó! Az ingatlan, egy tégla épület 4. emeletén, rendezett lépcsőházban találh...
40 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri csúsztatott zsalus lakás hirdetés (78714553)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Heves megye, Eger Felsővárosban, 10 perc sétára a belvárostól, 37m2-es, 1. 5 Szobás, 2. emeleti, teljeskörűen fölújított, erkél...
41 000 000 HUF
1 108 108 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri csúsztatott zsalus lakás hirdetés (26865796)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, Károlyváros városrészen, 54 nm-es, 2. emeleti lakás eladó! a szigetelt társasházban található ingatlant két ...
41 000 000 HUF
759 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77453644)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tisztelt Érdelődő! Felújított 30 négyzetméteres lakás, akár hosszú távú bérlővel! Eladásra kínálunk egy 2021-ben teljeskörűen...
48 000 000 HUF
1 600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lenti tégla lakás hirdetés (67951589)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Lenti központjában egy azonnal költözhető 59nm-es 3. emeleti lakást A lakás modern kialakításának köszönhetőe...
29 200 000 HUF
494 915 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Harkányi tégla lakás hirdetés (84263133)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Harkány-Belváros-hitelképes-tégla lakás Befektetésnek vagy saját otthonnak! Harkány Belvárosában, a Fürdővel szemben, felújítot...
38 000 000 HUF
844 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lábatlani tégla lakás hirdetés (67357416)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Lábatlanon egy 46 m²-es, 2. emeleti, teljes körűen felújított, kétszobás téglalakást! Az ingatlan praktiku...
38 900 000 HUF
845 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal