Eladó lakás 50 millióig (9167 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 167 db
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (34111435)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs csendes, zöldövezeti részén, Fehérhegy városrészben kínálunk megvételre egy 51 m²-es, 2 szobás, kiváló állapotú lakást, am...
41 800 000 HUF
819 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (61729535)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Dunaújvárosban 3 szobás azonnal birtokba vehető lakás eladó Dunaújváros kedvelt városrészén 60 nm-es lakás eladó. Fiatalok fig...
34 900 000 HUF
581 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (42725487)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza belvárosában, a Kossuth utcán eladásra kínálok egy alacsony fenntartási költségű, magasföldszinti, 1 szobás társash...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (33931547)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyházán, a belváros közelében, a Kossuth utcában eladó egy magasföldszinti, 39 nm-es, 1 szobás lakás liftes, szigetelt tár...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (35363577)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Sürgős az eladása! Minigarzon - a képeken látható összes bútorral együtt - eladó Debrecenben – kiváló befektetés! IRÁNYÁR: ...
27 500 000 HUF
1 527 777 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (26434433)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Győr, Adyváros, 49 nm-es, 2 szobás panel lakás francia erkéllyel az 5 -dik emeleten eladó. (Lift van) A környék infrastruktúrá...
37 990 000 HUF
775 306 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (47314429)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc kedvelt részén, a Bajcsy-Zsilinszky utcában eladó egy kiváló adottságokkal rendelkező, 49 nm-es, 2 szobás, földszinti t...
25 500 000 HUF
520 408 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (54393994)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 1 szobás lakás Miskolcon, a belváros közelében – kertkapcsolattal! Miskolcon, a Szent István utcában kínálunk megvételr...
21 900 000 HUF
608 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (53499979)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Miskolcon, a Selyemréten egy teljeskörűen felújított, 1 szobás, földszinti, erkélyes lakás! Kiváló lehetőség befektetőkn...
24 500 000 HUF
680 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (49496926)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk egy 35 m²-es, 1+1 félszobás, klimatizált lakást egy 10 emeletes ház 3. emeletén, Csepel kedvelt, nyugodt rész...
47 900 000 HUF
1 368 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (39415789)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Kaposvár egyik legjobb elhelyezkedésű, kórház közeli tetőtéri téglalakása! Kaposvár szívében, a kórház közvetlen közeléb...
42 800 000 HUF
690 322 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli tégla lakás hirdetés (18797441)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécel központi részén, 41 m²-es, első emeleti téglalakás várja új tulajdonosát! Ez az ingatlan tökéletes választás lehet mindaz...
42 500 000 HUF
1 036 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli tégla lakás hirdetés (75579237)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
42 500 000 HUF
1 036 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (39432243)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó másfél szobás társasházi lakás GyömrőnEladó egy 48 m²-es, másfél szobás társasházi lakás Gyömrő csendes, mégis központköz...
49 000 000 HUF
1 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (73455373)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hangulatos, kényelmes lakása lehet annak az új tulajdonosnak, akinek kifejezetten fontos a belvárosi elhelyezkedés! Kecskemét ...
46 000 000 HUF
793 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (33747334)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ha nem akar felújítással bajlódni megtalálta a tökéltes otthont, ide csak költözni kell! ! Kecskemét belvárosától séta távolság...
45 000 000 HUF
789 473 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (99964996)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ha nem akar felújítással bajlódni megtalálta a tökéltes otthont, ide csak költözni kell! ! Kecskemét belvárosától séta távolsá...
45 000 000 HUF
789 473 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (76277373)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Széchenyivárosban eladó egy netto 61 nm, (brutto 70 nm-es) fiatalos, egyedi hangulatú nappali + 2 hálószobás szup...
48 800 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (99286874)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában, a piac közelében, polgári házban, -amely társasházzá van alakítva, eladó egy 58 nm-es földszinti, 2 szo...
46 000 000 HUF
793 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (45344372)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Teljesen felújított, napfényes otthon a Reptéri lakótelepen! Eladó Kecskemét egyik karakteres, parkosított részén, a Reptéri la...
42 000 000 HUF
608 695 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal