Eladó lakás 50 millióig (9167 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 167 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43497474)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIII. kerületben a Westend közelében, csendes belső udvarra néző, 25 négyzetméteres felújított lakás eladó. a Visegrádi utca eg...
44 400 000 HUF
1 776 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (89218833)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécsett, az Ajtósi Dürer utcában, az orvosi kartól pár perc sétatávolságra, 4/4. emeleti, 53 m2-es, 2 szobás, felújított, déli ...
48 900 000 HUF
922 641 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (84841494)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetés! ! ! Egyetemváros-Belváros határán eladó egy 2026-ban kiváló mibőségben-teljeskörűen felújított, 32 nm-es, té...
39 900 000 HUF
1 246 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (74918493)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Pécs Egyetemváros kedvelt részén! Pécs egyik legkeresettebb városrészében, az Egyetemvárosban eladó egy 2 külön nyí...
46 900 000 HUF
997 872 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (33482269)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított, 2 külön nyíló szobás lakás Pécs Uránvárosában! Pécs közkedvelt részén, Uránvárosban kínálunk megvételre egy 1...
49 999 999 HUF
1 086 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (74936438)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
46 900 000 HUF
997 872 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (77564438)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-kertvárosban eladó 4/3. emeleti, déli tájolású, napfényes, másfél szobás, felújítandó állapotú panel lakás szigetelt épüle...
31 900 000 HUF
911 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (33573394)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló befektetés! ! ! Pécs kertvárosi részén, a Németh László utcában eladó egy iv/3. Em-i, 39 nm-es, másfél szobás, felújítot...
38 900 000 HUF
997 435 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (69357983)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
48 900 000 HUF
922 641 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (99554429)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
48 900 000 HUF
922 641 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (13773931)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
38 900 000 HUF
997 435 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (84339172)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó felújított panel lakás Pécs kertvárosában – kiváló befektetés! Pécs kedvelt kertvárosi részén, a Németh László utcában ...
38 900 000 HUF
997 435 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (39744493)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180870 hivatkozási számú zalaegerszegi társasházi lakás. Az inga...
32 900 000 HUF
609 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai tégla lakás hirdetés (48893493)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Pápa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180943 hivatkozási számú ajkai társasházi lakás. Ajkán, a Móricz Zsigmon...
41 900 000 HUF
644 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (74497574)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
46 900 000 HUF
997 872 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (79743257)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
48 900 000 HUF
922 641 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (62383739)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolcon az Észak-Kilián közkedvelt, csendes részén megvételre kínálok egy 48 nm-es, 1+1 szobás, nagykonyhás, teljeskörűen fel...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (94558692)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolcon az avas kedvelt részén, a Középszer utca elején eladó egy 35 nm-es, 1+félszobás, részben felújított lakás egy panelpr...
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (59744334)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetési lehetőség az Állatorvostudományi Egyetem közvetlen közelében. Budapest VII. kerületében eladó egy 31 nm al...
46 900 000 HUF
1 512 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (87723993)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kálvin tér közelében eladó egy alagsori 40 nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek ...
31 990 000 HUF
799 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal