Eladó lakás 50 millióig (9167 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 167 db
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (83155745)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó teljesen felújított lakás cegléden, a belváros SZÍVÉBEN! Eladásra kínálunk Cegléden egy téglaépítésű, 50 m2 hasznos alapt...
48 500 000 HUF
970 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42793638)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern stílusú, praktikus kialakítású garzonlakás eladó a Göncz Árpád Városközpont közvetlen közelében. a kiváló elhelyezkedésn...
42 900 000 HUF
1 650 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (29979784)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egyetemvárosi, második emeleti, 1 hálószobás + nappalis, alacsony rezsijű lakás eladó. Az ingatlan felújításon esett át, mely...
42 500 000 HUF
1 214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (71724927)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egyetemváros kedvelt részén, a Kerényi Károly utca egyetemekhez közelebb eső szakaszán eladó egy földszinti, 40 m²-es, teljes k...
42 500 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni tégla lakás hirdetés (46635697)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ritka lehetőség a központban - két lakás egyben, akár 168 nm-es otthon! Kunszentmárton központjában, mégis csendes utcában kín...
11 000 000 HUF
65 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (52332435)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kis lakás, saját kerttel nyugodt környezetben, a XVIII. kerületben Budapest XVIII. kerületében, Újpéteritelepen, az Ady Endre ...
33 900 000 HUF
1 168 965 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (33449657)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Miskolcon az Észak-Kilián kedvelt részén egy 48 nm-es, 1 + 1 szobás, nagykonyhás (gépesített), teljeskörűen f...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (34473493)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc Diósgyőr városrészében kínálok megvételre egy 54 nm alapterületű, 1+2 félszobás erkélyes lakást, panelprogramos épület ...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (46392343)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Állógalériás duplex lakás eladó a Blaha Lujza térnél, kiváló befektetés! (NEM hitelezhető! Ügyvédi megosztással kerül értékesí...
38 600 000 HUF
1 930 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (89311434)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy igazán különleges lehetőség Budapest 7. kerület belvárosának szívében! Ez a frissen, teljeskörűen felújított, egy 21nm-es...
44 500 000 HUF
2 119 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (31239771)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
41 800 000 HUF
1 741 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43344927)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
35 800 000 HUF
2 237 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (54848299)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Pécs keleti lakóövezetében kínálok megvételre: keleti tájolású, 36 m² alapterületű 1 szobás tégla-lakást, csendes környéken, ...
27 300 000 HUF
682 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (52969175)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 1. emeleti egyszobás lakás tégla falazatú lakóépületben. A Pécs keleti lakóövezetében kínálok eladásra: keleti tájolású...
27 300 000 HUF
758 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (18368924)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza Kossuth utcán liftes társasház magasföldszintjén eladásra kínálunk egy 39 m2-es, 1 szobás lakást. További jellemz...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (74536384)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagykanizsa belvárosában 3 szobás, 77 m2-es, 1. emeleti lakás igény esetén garázzsal eladó! Központi helyen, a Kisfaludy Sándo...
43 500 000 HUF
564 935 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (75344347)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza kedvelt városrészében, a Malomkertben, a kórház közvetlen közelében kínálunk megvételre egy igazán barátságos hangu...
49 900 000 HUF
907 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94543646)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított garzon lakás Budapest VIII. kerület – Dankó utca Eladásra kínálunk a VIII. kerületben, a Dankó utcában egy 30...
38 490 000 HUF
1 283 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai tégla lakás hirdetés (97299463)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ajkán, a Móricz Zsigmond utcában kínálunk eladásra egy 35 nm-es, földszinti lakást. A társasház egy csendes, rendezett és par...
29 200 000 HUF
834 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kővágószőlősi tégla lakás hirdetés (23452463)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Képzelj el, egy varázslatos, csendes környezetet a Mecsek lábánál Kővágószőlősón Baranya vármegyében. Ingatlanunk ideális vál...
24 000 000 HUF
461 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal