Eladó lakás 50 millióig (9169 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 169 db
Eladó Győri panel lakás hirdetés (73738387)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Győr-Adyvárosban, alacsony rezsivel! Győr kedvelt városrészében, Adyvárosban, a Pláza közelében eladó egy 49 m2-e...
42 800 000 HUF
873 469 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (91233739)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nagykanizsa kertvárosi részén, lakóparkban négy különálló lakóépületben található ingatlanok eladóak. Épületenként két nagyobb ...
33 500 000 HUF
905 405 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (22914275)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
49 500 000 HUF
933 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (47459133)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
32 500 000 HUF
878 378 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (83355384)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
49 500 000 HUF
933 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (85484837)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
33 000 000 HUF
891 891 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (72739523)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
49 500 000 HUF
933 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (76393444)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, Tarjáni Víztorony közelében 2 szobás téglalakás eladó. Az ingatlan egy ötszintes épület 3. emeletén található. a lakásb...
47 500 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (13493262)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, Újszeged, Csanádi u. , 47 m2-es, 2 szobás, erkélyes, 2. emeleti, kifizetett panelprogramos lakás eladó. a lakásban 2 sz...
48 000 000 HUF
1 021 276 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai egyéb lakás hirdetés (55574252)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Ajka-Padragkút, Csékúti részén eladó két egymás melletti lakás, amelyek közös udvarban találhatók. A két lakás közül jelenleg...
7 500 000 HUF
77 319 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai egyéb lakás hirdetés (23598479)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ajka-Padragkúton eladó egy közös udvarban található lakás. A felújításra szoruló ingatlan a település Csékúti részén fekszik....
7 500 000 HUF
170 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (31486387)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Belső Erzsébetváros egyik csendesebb utcájában elhelyezkedő, kiváló állapotú lakás nyújtotta lehetőségeket. Ez a gondos...
39 900 000 HUF
1 534 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri panel lakás hirdetés (13734772)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eger Felsővárosában eladó egy 61 nm-es, felújított, 2, 5 szobás, erkélyes, panorámás lakás, amely egy liftes társasház 8. emele...
49 900 000 HUF
818 032 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentlőrinci panel lakás hirdetés (92834549)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Szentlőrincen egy 3. emeleti 2, 5 szobàs, 57m2-es részben felújitott panel lakás. a felújítás során műanyag nyílászárók l...
36 500 000 HUF
640 350 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (34813234)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetés! ! ! Egyetemváros-Belváros határán eladó egy 2026-ban kiváló mibőségben-teljeskörűen felújított, 32 nm-es, té...
39 900 000 HUF
1 246 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (55449983)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló befektetés! ! ! Egyetemváros-Belváros határán eladó egy 2026-ban kiváló mibőségben-teljeskörűen felújított, 32, 5 nm-es,...
43 900 000 HUF
1 371 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (52771723)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-kertvárosban eladó 4/3. emeleti, déli tájolású, napfényes, másfél szobás, felújítandó állapotú panel lakás szigetelt épüle...
31 900 000 HUF
911 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (52337298)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított, 2 külön nyíló szobás lakás Pécs Uránvárosában! Pécs közkedvelt részén, Uránvárosban kínálunk megvételre egy 1...
49 999 999 HUF
1 086 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (33439999)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
39 900 000 HUF
1 246 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (99473779)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetés! ! ! Egyetemváros-Belváros határán eladó egy 2026-ban kiváló minőségben-teljeskörűen felújított, 27 nm-es, té...
37 900 000 HUF
1 403 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal