Eladó lakás 50 millióig (9168 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 168 db
Eladó Szentesi tégla lakás hirdetés (34937175)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok Csongrád-Csanád vármegye területén, Szentes Kertváros városrészen egy 37 m2-es, földszinti lakást, amelyhez ga...
30 000 000 HUF
810 810 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi tégla lakás hirdetés (43389958)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Csak az OTP Ingatlanpontnál! ! Csongrádon kínálunk megvételre egy 79 m2-es, első emeleti társasházi lakást egy csendes, mindö...
29 000 000 HUF
367 088 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kunszentmártoni egyéb lakás hirdetés (35387738)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kunszentmárton központjában egy teljes felújításra váró, tágas, 2 szobás lakás. a központ közelében, csendes utcában talá...
4 500 000 HUF
57 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni tégla lakás hirdetés (81381725)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ritka lehetőség a központban - két lakás egyben, akár 168 nm-es otthon! Kunszentmárton központjában, mégis csendes utcában kín...
11 000 000 HUF
65 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkeszőlői tégla lakás hirdetés (77764974)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Az ingatlan kiváló befektetési lehetőség, egész évben könnyen kiadható, ugyanakkor nyaralónak vagy állandó lakhatásra is ideáli...
38 000 000 HUF
1 055 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni egyéb lakás hirdetés (65196643)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
4 500 000 HUF
57 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (78273864)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó metrómegállóhoz közeli lakás, zárt TÁRSASHÁZBAN! Budapest x. kerületében, az Üllői úthoz közel ajánlok a figyelmébe egy...
49 800 000 HUF
1 509 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (29795289)
53 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetésre, saját otthonnak is kiváló lehetőség! Azonnal kiadható! Megvételre kínálunk egy 39 m2-es, tégla építésű, 2 szob...
33 900 000 HUF
869 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (28524374)
53 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
33 900 000 HUF
869 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (37264935)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeged közkedvelt részén, az Ortutay utcában kínálom megvételre ezt a 60 m2-es, 3 szobás, praktikus elosztású panel lakást, ame...
48 300 000 HUF
805 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (32644933)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza szűk Belvárosi részén, a Kossuth utcán, eladó egy 9. emeleti 42 nm-es, 1+1 szobás, erkélyes csúsztatott zsalus ( ne...
34 900 000 HUF
830 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (41889973)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécsett, Kertvárosban, az Eszék utcában eladó egy 1. Emleti, 54m2-es, világos, távfűtéses lakás, 4 szintes épületben. Nagyon jó...
42 990 000 HUF
796 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogi panel lakás hirdetés (33933237)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, 2 szobás, klímás lakás Dorogon, Hám Kálmán lakótelepen – alacsony rezsivel, kiváló elhelyezkedéssel eladó! Eladó Dor...
42 900 000 HUF
809 433 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (68345232)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Örökösföldön a Család utcán eladó egy 4 emeletes, panel falazatú társasház 4. emeletén található, 53 nm-es, 2 szobá...
37 500 000 HUF
707 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (97774494)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Zrínyi Gimnázium vonzásában 56 nm-es, 2 szobás, járólap és parketta burkolattal, gázkonvektor fűtéssel, műanyag nyí...
35 900 000 HUF
641 071 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi tégla lakás hirdetés (68759245)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Projekt bemutatása KESZTHELY belvárosában, közel a sétáló utcához, különböző méretű lakások, épülő 26 lakásos társasházban, 20...
45 480 000 HUF
1 010 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (32894988)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Extra világos belváros közeli, 2 szobás lakás eladó! Sopronban a belváros peremén, jó lokalizációval bíró, polgári jellegű, műe...
49 900 000 HUF
1 039 583 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei egyéb lakás hirdetés (26392386)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nógrád vármegyében Bátonyterenyén, a Bányász úton kínálunk megvételre egy teljeskörűen felújított 56 m²-es, igazán egyedi panor...
17 400 000 HUF
310 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai tégla lakás hirdetés (39471632)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Pápa kertvárosi részén egy 79, 5 m2-es tégla építésű, 3 szobás jó elrendezésű, napfényes felújítás alatt lévő ...
44 900 000 HUF
390 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (72893925)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budatétény Tomori Pál Főiskola közelében kedvező áron eladó egy 3 szobás 65 nm, alagsori lakás, kulcsrakész állapotban. Tulajo...
45 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal