Eladó lakás 50 millióig (9093 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 093 db
Eladó Kiskunhalasi tégla lakás hirdetés (44634747)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiskunhalas Felsőváros Sáfrik malom közelében eladó egy 4 lakásos társasházban 66 nm-es 3 szobás erkélyes lakás plusz egy 25 nm...
37 900 000 HUF
574 242 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Marcali tégla lakás hirdetés (36442249)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fiatalos, modern, felújított! ! Marcali legszebb részén, a Berzsenyi utcában eladó ez a második emeleti, 49 m2-es, kettő szob...
34 500 000 HUF
704 081 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (71913883)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Oroszlány központjában a Rákóczi úton negyedik emeleti három szobás lakás eladó. Az ingatlanban a nappaliból nyílik a másik két...
38 400 000 HUF
609 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (99441765)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ár-érték arányban verhetetlen lehetőség! Ne hagyja ki! Már csak néhány lakás maradt! Csapjon le új otthonára, vagy befektetési ...
46 225 650 HUF
924 513 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (59476944)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
41 708 750 HUF
834 175 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (16356248)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
45 922 650 HUF
937 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (61316314)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya központjában kínálunk megvételre egy 50 nm-es, 2 szobás, téglaépítésű lakást, amely egy szigetelt társasház harmadik ...
38 500 000 HUF
770 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei panel lakás hirdetés (49463449)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Bátonyterenye Barátság úton 2-szobás erkélyes lakás! Eladásra kínálom kizárólag a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából B...
11 000 000 HUF
203 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási tégla lakás hirdetés (45265894)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, 86 m2-es, felújítandó, földszintes lakás eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található három szob...
7 500 000 HUF
87 209 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (31578792)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
✨️ Felújított, panorámás lakás eladó Zalaegerszeg belvárosában – 2 liftes, szigetelt TÁRSASHÁZBAN✨ Zalaegerszeg belvárosában k...
42 500 000 HUF
772 727 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (46753433)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Legjobb befektetés irány ÁRON! Péterfy Sándor utcában körfolyosós társas házban egy szobás, 26 nm-es, csendes, polgári lakás ...
41 900 000 HUF
1 611 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (39343514)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló lehetőség veszprémben – azonnal költözhető, berendezett lakás a HASZKOVÓN Veszprém közkedvelt városrészében, a Haszkovó...
49 990 000 HUF
925 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (36996539)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Jó elrendezésű, külön nyíló szobás lakás eladó Szegeden – Gáspár Zoltán utca Szegeden, a Gáspár Zoltán utcában, egy 10 emelete...
48 900 000 HUF
873 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74547836)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 36nm-es lakás a történelmi Ganz Kolóniában. a Kolóniát 24 órás portaszolgálat védi, lehetőség van a sorompóval lezárt...
46 000 000 HUF
1 277 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (76443685)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A lido home ingatlan siófoki irodája kínálja eladásra ezt az új építésű társasházi tégla lakást Siófok belvárosához KÖZEL! A 4...
49 900 000 HUF
1 313 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (31568947)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
49 900 000 HUF
1 348 648 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai tégla lakás hirdetés (43587561)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
+++ 108 Nm2-es, 2. emeleti lakás eladó Pápa felsővárosban +++ Pápa Felsőváros városrészében eladó egy 108 m²-es, 2. emeleti la...
46 900 000 HUF
407 826 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Körmendi tégla lakás hirdetés (76894336)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Az osztrák határhoz közel, eladó egy igényesen felújított 82 m²-es földszinti lakás. Körmend központjától gyalogosan is csak pá...
47 000 000 HUF
573 170 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (25395341)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a