Eladó lakás 50 millióig (9154 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 154 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (25395341)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pesti garzon ősfás kertben (eng below). Az ingatlan jellemzői: - 25 m² teljes használható lakótér - 19m² a tulajdoni lapon - 3...
41 900 000 HUF
1 676 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63684683)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal költözhető új lakások! ! ! Modern, igényes, most elkészült új építésű lakások eladók a Józsefváros megújuló, dinamikus...
47 689 000 HUF
1 703 178 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44434749)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
48 761 000 HUF
1 741 464 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73443266)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VIII. kerületében, a Tolnai Lajos utcában kínálunk megvételre egy kiváló lehetőségeket rejtő, felújítandó, hivatalosan...
39 900 000 HUF
1 662 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (43756931)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
A 9. kerület kedvelt részén, az igen kellemes hangulatú Bakáts tér közelében, eladó egy felújított 41nm-es, 3 helyiségből álló ...
37 900 000 HUF
924 390 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37379564)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Hidegkúti stadion közelében, eladó egy alagsori szinten lévő, 31 nm-es felújított ingatlan. Megközelíthetősége jó, a fonodó 1-e...
26 900 000 HUF
867 741 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistarcsai tégla lakás hirdetés (71542357)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó tetőtéri lgarzon lakás KistarcsaEladásra kínálok egy napfényes garzon lakást Kistarcsa kertvárosias, csendes részén - egy...
42 500 000 HUF
1 328 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (15253341)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó tégla építésű, részben felújított, kétszobás, erkélyes lakás Kecskemét belváros közelében Kecskemét szívének közvetlen kö...
40 900 000 HUF
771 698 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (86811245)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított lakás Szombathely szívében Felújított házban, lifttel! Szeretne reggelente a város legszebb terére látva ébredni? El...
46 500 000 HUF
911 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (55973741)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 34 m²-es + 2 m² erkélyes, teljesen felújított téglalakás Szigetszentmiklós központi részén, parkok szomszédságában, 3...
45 900 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (53365454)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapesten, a XX. kerületben egy 26 m²-es, földszinti garzonlakás egy 10 lakásos, csendes társasházbÚjdonság! Kattints a ...
29 900 000 HUF
1 661 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (92829328)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Csili Művelődési Központ mellett Erzsébet központjából, 43 nm-eserkélyes lakás, 5nm-es pincei tárolóval, otthonos, de nagyobb...
48 500 000 HUF
1 127 906 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai tégla lakás hirdetés (39475377)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Gyula, Belső-Törökzug városrészén eladó egy 4. emeleti, erkélyes, 56 m2-es, 2 szobás lakás. Az ingatlan jó állapotban van, egy...
28 500 000 HUF
508 928 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai tégla lakás hirdetés (66443717)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
28 500 000 HUF
508 928 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni tégla lakás hirdetés (47759132)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ritka lehetőség a központban - két lakás egyben, akár 168 nm-es otthon! Kunszentmárton központjában, mégis csendes utcában kín...
11 000 000 HUF
65 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (79683373)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeged közkedvelt részén, az Ortutay utcában kínálom megvételre ezt a 60 m2-es, 3 szobás, praktikus elosztású panel lakást, ame...
48 300 000 HUF
805 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (74352261)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
48 300 000 HUF
805 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42347569)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Xxiii. kerületben, Soroksáron kertövezetben 180 m2 területű pince eladó*** A raktárnak, irodának alkalmas helyiség teljesen...
44 900 000 HUF
249 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (59233435)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XIV. kerületének kedvelt, zöldövezeti részén, Herminamezőn kínálunk megvételre egy 32 nm-es, egyszobás lakást. Az in...
44 900 000 HUF
1 403 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (53214956)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
*** Eladó több funkciós ingatlan a VIII. kerületben *** Megvételre kínálunk egy társasház pince szintjén található, 48 m2-es h...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal