Eladó lakás 50 millióig (9173 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 173 db
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (75629944)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában, a Batthyány utcában, 4. emeleti, erkélyes - 53 m2-es - kétszobás, kiváló belső elrendezésű, kényelmes, ...
49 900 000 HUF
941 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (46367688)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
49 900 000 HUF
941 509 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (54716723)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
49 900 000 HUF
941 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (95652342)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyiváros nagyon jó részén eladóvá vált külföldre költözés miatt, egy felújított 54 nm-es lakás. Az ingatlan jó elosztású,...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai panel lakás hirdetés (14376845)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy kiváló adottságokkal rendelkező, 63 nm-es, 3 szobás, 2. emeleti lakás a Petőfi lakótelep kedvelt részén, Kisku...
39 900 000 HUF
633 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (48725363)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten, a Rávágy téren eladó egy 3. emeleti 41 nm-es, 1 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan tehermentes, azonnal birtokba ...
34 900 000 HUF
851 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (55323354)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Lakás, garázzsal az ÁRBAN! Kecskemét kertvárosi részén kínálok megvételre egy szigetelt, tégla építésű társasház 3. emeletén el...
48 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (51493813)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeged közkedvelt részén, az Ortutay utcában kínálom megvételre ezt a 60 m2-es, 3 szobás, praktikus elosztású panel lakást, ame...
48 300 000 HUF
805 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (69746474)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
48 300 000 HUF
805 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi tégla lakás hirdetés (37324149)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Mohácson a lakótelepen (Ete János utca, a Spar mögött) eladó 71 m2-es, erkélyes, felújított, 3 szobás átalakított, klimatizált ...
39 000 000 HUF
549 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (34583724)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Miskolcon az Észak-Kilián kedvelt részén egy 48 nm-es, 1 + 1 szobás, nagykonyhás (gépesített), teljeskörűen f...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
virtuális séta logó
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (43777374)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy+két félszobás erkélyes klímás lakás a középszeren! Eladó a Középszer utcában egy 54 nm-es, egy + két félszobás, erkél...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (32849431)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Főbb jellemzők: 40 m²-es alapterület 1 tágas, világos szoba Külön fürdőszoba és WC Konyha + kis kamra Cserélt nyílászárók Konve...
37 900 000 HUF
947 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári panel lakás hirdetés (45636413)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladóvá vált egy 6. emeleti, 54 m²-es, erkélyes 2 szobás panellakás Mosonmagyaróvár egyik legkedveltebb részén, az Erkel Ferenc...
49 000 000 HUF
907 407 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi panel lakás hirdetés (44535833)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Érdeklődni a +36 30 839 9367-es telefonszámon lehet 9-19 óráig! KIZÁRÓLAG készpénzes érdeklődőket VÁRUNK! Eladásra kínálunk...
12 500 000 HUF
240 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (63843935)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs – Zsolnay negyed közelében erkélyes lakás garázzsal eladó! Energetikai besorolása: D Pécsett, a Zsolnay Vilmos úton, a ...
46 900 000 HUF
781 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tapolcai tégla lakás hirdetés (45447137)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a