Eladó lakás 50 millióig (9173 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 173 db
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (76384747)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budatétény Tomori Pál Főiskola közelében kedvező áron eladó egy 3 szobás 65 nm, alagsori lakás, kulcsrakész állapotban. Tulajd...
45 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (45733635)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egyedi gázfűtéses 44 nm-es 1+1 szobás lakás eladó Debrecen Nagyerdő! Leírás: Kiváló alkalom egyedülállóknak, pároknak vagy be...
46 500 000 HUF
1 056 818 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Berhidai tégla lakás hirdetés (93442892)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sürgősen eladó egy szépen karban tartott földszinti, 2 szobás lakás Peremartonban! FIGYELEM! Az ingatlanról bemutató videó k...
32 990 000 HUF
622 452 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki panel lakás hirdetés (43152253)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ha olyan lakást keres, ahol a felújítás nem csak egy egyszerű tisztasági festést jelent, ezt látnia kell. Szolnok Széchenyi vá...
42 990 000 HUF
623 043 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai tégla lakás hirdetés (76425999)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Földszinti lakás eladó Gyulán – Budrió lakótelepen! Gyula egyik kedvelt részén kínálunk megvételre egy 53 m²-es, tégla építés...
35 990 000 HUF
679 056 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai egyéb lakás hirdetés (89519639)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika jól megközelíthető részén kínálok megvételre egy barátságos hangulatú lakást, ahol a mindennapok kényelme és a ny...
14 500 000 HUF
308 510 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Devecseri egyéb lakás hirdetés (67266744)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kedvező árú, azonnal birtokba vehető lakás Devecserben - kiváló lehetőség saját otthonnak vagy befektetésnek Veszprém vármegyé...
13 400 000 HUF
194 202 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (62349471)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza belvárosának szélén eladó egy 49 m²-es, praktikus elosztású, belső szintes ingatlan. Ez a lakás egyesíti a téglaé...
45 900 000 HUF
936 734 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47597248)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 17 m²-es garzon / iroda Angyalföldön – kiváló befektetés! Angyalföld folyamatosan fejlődő, rendezett részén kínálok meg...
33 000 000 HUF
1 941 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (28337224)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy tágas, 53 négyzetméteres, 2 szobás, 4. emeleti lakás nagy erkéllyel, Oroszlányon a Rákóczi Ferenc úton! Kis ráfordí...
33 990 000 HUF
641 320 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi panel lakás hirdetés (69744268)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 49 m²-es, két külön nyíló szobás, 4. emeleti lakás lakás, amely ideális választás akár saját otthonnak, akár befektet...
28 990 000 HUF
591 632 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (67841755)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
1 Szobás, galériás lakás Kőbányán – alacsony rezsivel, jó közlekedéssel! 1 Szobás, galériás lakás Kőbányán – alacsony rezsivel...
34 900 000 HUF
1 203 448 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (33746615)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok Salgótarjánban a Vásártéren, egy hangulatos, francia erkélyes, 35 nm-es kis rezsijű lakást, csendes környezetb...
15 000 000 HUF
428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (86825983)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nincs felső szomszéd, van panoráma! Felújított 35 nm-es másfél szobás lakás azonnali költözéssel liftes házban ELADÓ! Szeretn...
36 500 000 HUF
1 042 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (56498853)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 34 m²-es + 2 m² erkélyes, teljesen felújított téglalakás Szigetszentmiklós központi részén, parkok szomszédságában, 3...
45 900 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (23446317)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Békés vármegyében, Mezőhegyes település városközpontjában egy 3 szoba, előszoba, közlekedő, konyha, kamra, fürdőszoba és ...
16 000 000 HUF
231 884 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (33892633)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon saját kerttel Gyömrő szívében azonnal költözhető! Gyömrő központjában eladó egy 33 m²-es, első emeleti, világos ...
34 500 000 HUF
1 045 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (83926644)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó erkélyes tégla lakás a Bánki Donát úton – kiváló lehetőség! Eladásra kínálunk a Bánki Donát úton egy 59 nm-es, 3. emelet...
47 500 000 HUF
805 084 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (43997915)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó a Táncsics Mihály utcában (közvetlenül a Járási Hivatal mellett) egy 50 nm-es, 2. emeleti, másfél szobás csendes téglalak...
30 500 000 HUF
610 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (79357213)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálom ezt a nettó 54 m2-es, felújított fürdőszobás, valóban világos, erkélyes lakást Nagykanizsán! Szigetelt épül...
33 500 000 HUF
598 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal