Eladó lakás 50 millióig (9172 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 172 db
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (65332583)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Figyelem! Modernizált, felújított tégla építésű lakás az oroszlányi Öreg hegy lábánál eladó. A két szobás erkélyes lakás fiat...
39 900 000 HUF
798 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátészalkai tégla lakás hirdetés (75668334)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Mátészalka központjában kínálok megvételre egy 73 nm alapterületű nappali +2 szobás + 9 nm terasszal rendelkező első emeleti la...
49 900 000 HUF
683 561 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (47577442)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nagykanizsán két szobás udvari lakás központi helyen eladó! - 44 Négyzetméters - Két nagyméretű szoba, konyha, fürdő, wc, kam...
29 900 000 HUF
679 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (53839634)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 48 m²-es, 1+fél szobás társasházi lakás Gyömrő csendes, mégis központközeli részén, ahol a lakás kényelme és a kert s...
49 000 000 HUF
1 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (49941629)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, Csákány utca, 48 nm-es lakás eladó! Az ingatlan, egy tégla épület 4. emeletén, rendezett lépcsőházban találh...
40 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (33693754)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, Hont f. U. 47 Nm-es, 5. emeleti, 2 szobás, klimatizált, loggiás, kifizetett panelprogramos lakás eladó. a lakásban 2 sz...
44 900 000 HUF
955 319 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári egyéb lakás hirdetés (54882323)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
*** Belvárosi téglalakás székesfegérváron! *** Székesfehérvár belvárosának szívében eladó egy harmadik emeleti, világos, tágas...
47 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi tégla lakás hirdetés (95919895)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó igényesen felújított lakás az Ete János utcában, azonnal költözhető, teljes bútorzattal Az Ete János utcában kínálunk me...
42 000 000 HUF
711 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (17492764)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető, felújított 52 nm-es tégla lakás Komlón! Kökönyös városrészben, 1. emeleten eladó erkélyes, 2 hálószoba + a...
35 400 000 HUF
680 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (99425558)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pécs, Uránváros központi részén egy kiváló adottságokkal rendelkező, 52 nm alapterületű, 2 szobás panellakás, amely ideál...
47 000 000 HUF
870 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (25245943)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó tágas, erkélyes lakás Pécs közkedvelt részén, csendes környezetben! Pécs-Nagy Imre úton, kiváló elhelyezkedésű, 63 nm-es,...
48 500 000 HUF
769 841 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (46635349)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Miskolc Soltész Nagy Kálmán utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180433 hivatkozási számú miskolci társasházi ...
28 300 000 HUF
554 901 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (39416743)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
28 300 000 HUF
554 901 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (47333839)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Békés vármegyében, Mezőhegyes település városközpontjában egy 3 szoba, előszoba, közlekedő, konyha, kamra, fürdőszoba és ...
16 000 000 HUF
231 884 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (92365957)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
16 000 000 HUF
231 884 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni tégla lakás hirdetés (48433743)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ritka lehetőség a központban - két lakás egyben, akár 168 nm-es otthon! Kunszentmárton központjában, mégis csendes utcában kín...
11 000 000 HUF
65 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni egyéb lakás hirdetés (54733794)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kunszentmárton központjában egy teljes felújításra váró, tágas, 2 szobás lakás. a központ közelében, csendes utcában talá...
4 500 000 HUF
57 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni tégla lakás hirdetés (87291969)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
7 500 000 HUF
83 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai tégla lakás hirdetés (27747448)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiskunfélegyházán eladó egy kiváló adottságokkal rendelkező, 70 m2-es, földszinti lakás, amely azonnal birtokba vehető! Ha nem...
46 500 000 HUF
664 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (76336376)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy 2 szobás, világos és barátságos földszinti lakást Kecskemét kedvelt részén, a Halasi úton. -Felújított ...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?