Eladó lakás 50 millióig (9170 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 170 db
Eladó Szentlőrinci panel lakás hirdetés (98486457)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy napfényes, 57 négyzetméteres, 2 és fél szobás panel lakás, mely egy 4 emeletes társasházban található. a lakás eloszt...
32 900 000 HUF
577 192 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai tégla lakás hirdetés (57333442)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiskunfélegyházán eladó egy kiváló adottságokkal rendelkező, 70 m2-es, földszinti lakás, amely azonnal birtokba vehető! Ha nem...
46 500 000 HUF
664 285 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (57274921)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálunk Szekszárd északi városrészében egy 49nm-es, magasföldszinti, tégla építésű lakást, amely ideális választás ...
37 000 000 HUF
755 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (42317523)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szekszárd jól megközelíthető, nyugodt részén, a Csatári városrészben eladó, 59 m²-es, magasföldszinti elhelyezkedésű lakás, ame...
38 950 000 HUF
660 169 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (54847583)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Részben felújított, kétszobás, erkélyes, 3. emeleti, lakás! Óvoda, iskola, pékség, élelmiszerbolt, üzletek a közvetlen közelben...
40 900 000 HUF
771 698 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (17326296)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
40 900 000 HUF
771 698 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai panel lakás hirdetés (23935857)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy kiváló adottságokkal rendelkező, 63 nm-es, 3 szobás, 2. emeleti lakás a Petőfi lakótelep kedvelt részén, Kisku...
39 900 000 HUF
633 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (33383332)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyiváros nagyon jó részén eladóvá vált külföldre költözés miatt, egy felújított 54 nm-es erkélyes lakás. Az ingatlan jó...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (89781142)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten, a Rávágy téren eladó egy 3. emeleti 41 nm-es, 1 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan tehermentes, azonnal birtokba ...
34 900 000 HUF
851 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (92433334)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó a VII. kerületben egy 34 nm-es, földszinti, csendes belső udvarra néző lakás, 7 nm galériával és 1, 5 szobával. a 3, 9 mé...
48 900 000 HUF
1 438 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentlőrinci panel lakás hirdetés (95575334)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
32 900 000 HUF
577 192 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentlőrinci panel lakás hirdetés (74114927)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy napfényes, 57 négyzetméteres, 2 és fél szobás panel lakás, mely egy 4 emeletes társasházban található. A lakás elos...
32 900 000 HUF
577 192 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli tégla lakás hirdetés (65234497)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Tökölön a Pestí úti lakótelepen egy 4 emeletes társasház III. emeletén elhelyezkedő 49 m²-es téglalakást. A...
48 000 000 HUF
979 591 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (33766332)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tégla építésű társasház földszinti lakása eladó. Tehermentes, azonnal birtokba vehető, felújítandó állapotú. Kis fantáziával ...
39 900 000 HUF
1 425 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (94479377)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tisztelt Érdeklődő! Szombathelyen, a Széll Kálmán utcában 2 szobás, erkélyes téglalakás eladó! A lakás 53 nm-es, harmadik e...
35 100 000 HUF
662 264 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári panel lakás hirdetés (34793263)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Csak irodánkat bízták meg! ! ! a Bella Ingatlaniroda eladásra kínál Kaposváron az északnyugati városrészben egy első emeleti, 6...
41 900 000 HUF
686 885 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (84877435)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nyíregyháza Örökösföld városrészében a Fazekas János téren kínálok megvételre egy lakást a következő paraméterekkel: - 61 m2 a...
40 900 000 HUF
670 491 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (67537515)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Hajdúszoboszló Bródy Sándor utcai 2020-ban épült társasházban földszinti, erkélyes, 34, 93 m2-es üdülőegység eladó. a lakás bút...
49 900 000 HUF
1 425 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (99357474)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Debrecenben – Kemény Zsigmond utca Debrecenben, a Kemény Zsigmond utcánál eladó egy 4. emeleti, 55 m²-es, 2 szobás...
49 000 000 HUF
890 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (42439597)
63 napja a megveszLAK-on