Eladó lakás 50 millióig (9171 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 171 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (72632325)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 14 m² állógalériával rendelkező 1 szobás földszinti lakás a Fiumei út mellett. A lakás főbb jellemzői: - 33 m2, - ...
48 000 000 HUF
1 454 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37997735)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Minigarzon eladó! 7. kerületben, Szinva utcában, rendezett társasház magasföldszintjén, 89 m² alapterület + 46 m² ingatlan, 5 l...
43 800 000 HUF
2 305 263 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (53358447)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Debrecen, Faraktár utcán! Debrecen egyik kedvelt részén, a Faraktár utcán eladó egy 56 nm-es, 4. emeleti...
42 900 000 HUF
766 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (29492824)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A XVIII. kerületi Havanna lakótelepen kínálok megvételre egy 35 m²-es, másfél szobás, napfényes otthont, amely egy rendezett, h...
49 990 000 HUF
1 428 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (97639336)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Frissen felújított lakás garázzsal eladó Kecskemét Hunyadivárosban! Eladó Kecskemét egyik közkedvelt városrészében, a Hunyadi...
45 500 000 HUF
989 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (37478461)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Szigetszentmiklóson a Jókai utcában egy földszinti 43nm-es lakás. Egy nagy szoba, egy fél szoba, közlekedő, konyha étkez...
44 900 000 HUF
1 044 186 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (94737274)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten, a Rávágy téren eladó egy 3. emeleti 41 nm-es, 1 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan tehermentes, azonnal birtokba...
34 900 000 HUF
851 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai tégla lakás hirdetés (18235493)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Békéscsaba szívében, a Csaba Center közvetlen közelében eladó egy 54 m? -Es, 2 szobás, 2. emeleti, liftes tégla lakás egy 2005-...
49 800 000 HUF
922 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési tégla lakás hirdetés (73299293)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Békés belvárosában, a piac környékén eladó egy 56m2-es 1. emeleti lakás, 4m2-es loggiával! Az ingatlan szuper elhelyezkedéssel ...
29 900 000 HUF
506 779 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai tégla lakás hirdetés (72443353)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Különleges polgári lakás a belvárosban – kiváló befektetés pápán | 3% hitelre ALKALMAS Ha egy értékálló, hangulatos és modern o...
40 100 000 HUF
871 739 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai tégla lakás hirdetés (73878594)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A társasház harminc centiméteres vázkerámia tégla falazó elemekkel, tizenöt centiméteres homlokzati hőszigeteléssel, harminc ce...
36 700 000 HUF
815 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai tégla lakás hirdetés (94897492)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
36 700 000 HUF
815 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai panel lakás hirdetés (35495333)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Tágas, felújított lakás csendes környezetben – kiváló lehetőség PÁPÁN Képzelje el, hogy egy világos, tágas otthonba érkezik haz...
37 490 000 HUF
543 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai panel lakás hirdetés (35495333)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
37 490 000 HUF
543 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (15393474)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó pécsi 1. emeleti lakás! Eladó Pécsen a Pákolitz István utcában egy 1. emeleti, 36 nm-es 1 szobás téglalakás. Ez az ing...
28 500 000 HUF
791 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (79439939)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy jó állapotú, 47 nm alapterületű, 2 szobás, erkélyes panellakás Pécs, Uránváros részén amely kiváló lehetőséget kínál ...
49 900 000 HUF
1 061 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (39957943)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs, Uránvárosi részén eladó egy jó állapotú, 47 nm alapterületű, 2 szobás, erkélyes panellakás, amely kiváló lehetőséget kíná...
49 900 000 HUF
1 061 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (94434763)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
28 500 000 HUF
791 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (93379559)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó lakás eladó a XX. kerületben, a Határ úton! Eladó a Határ út egyik jól megközelíthető részén egy 38 nm-es, társas...
29 500 000 HUF
670 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (62791693)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
29 500 000 HUF
776 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal