Eladó lakás 50 millióig (9171 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 171 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44472445)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
XIII. kerületben a Göncz Árpád városközpont közelében, Pap Károly utcában, másfél szobás, teljeskörűen felújított, 31 m2-es, má...
46 900 000 HUF
1 512 903 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki panel lakás hirdetés (63987222)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Szolnokon a Vasútállomás közelében egy 54 nm-s kétszobás 4-ik emeleti lakás Amit az ingatlanról tudni érdemes: - két kü...
31 900 000 HUF
590 740 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szolnoki panel lakás hirdetés (39412437)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szolnokon, a Várkonyi téren eladó liftes társasházban lévő 2 szobás lakás Az Ingatlan jellemzői : - 2 szoba külön bejáratú - 6...
30 900 000 HUF
515 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (56372599)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Győr-Szabadhegy egyik kedvelt utcájában eladó egy 2 szobás, franciaerkélyes, jó állapotú, 49nm-es, 3. emeleti lakás. A pihené...
44 490 000 HUF
889 800 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (52274449)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 42 nm-es, 4. emeleti, felújított társasházi lakás, amely világos tereivel és praktikus elrendezésével ideális választ...
42 900 000 HUF
893 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (94386346)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vagány, modern, tipp-topp 63 nm hasznos alapterületű tetőtéri lakás várja új tulajdonosát a pécsi Havihegy csendes utcájában. a...
48 900 000 HUF
719 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (54799512)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy 3. emeleti, 1, 5 szobás panel lakás az Egyetemvárosban. A lakás felújítandó állapotú, így új tulajdonosa saját ízlés...
37 900 000 HUF
1 082 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (68533633)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sopronban a belváros peremén az Ötvös utcában, polgári jellegű társasházban, 1 emeleti, 35 nm-es, am. Konyha-nappali+ 1 szobás,...
38 900 000 HUF
1 111 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (43454476)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolcon, a Belváros közvetlen közelében, a kedvelt Malomszög utcában eladó egy 35 m²-es, napfényes, keleti fekvésű, másfél sz...
25 500 000 HUF
728 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (33744248)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
L-004759. Sütő utcában, az autóbusz-állomás közelében, 3. emeleti, 49 nm nagyságú, 2 szoba elosztású, beköltözhető állapotú pan...
46 500 000 HUF
948 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (64746492)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A lido home Nagykanizsa eladásra kínál egy nagykanizsai LAKÁST. A lido home Nagykanizsa által eladásra kínált nagykanizsai lak...
38 000 000 HUF
716 981 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (23543357)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A lido home Nagykanizsa eladásra kínálja Nagykanizsa központhoz közeli részén egy 48 m²-es, belső udvaros lakást, amelyhez sajá...
28 500 000 HUF
593 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Lovászi tégla lakás hirdetés (19492973)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A lido home Nagykanizsa eladásra kínálja Lovászi csendes, gyönyörű panorámás részén egy 46 m²-es, 2 szobás lakás, amely egy ren...
13 500 000 HUF
293 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (32674161)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal költözhető, tehermentes ingatlan a XXIII. kerületben a Városközponthoz közel. Budapest XXIII. kerületének központi rész...
32 900 000 HUF
913 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői egyéb lakás hirdetés (69777324)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma