Eladó lakás 50 millióig (9166 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 166 db
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (51776524)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napfényes, jó elosztású 2 szobás lakás a Béke városrészben, Azonnal költözhető Dunaújváros Béke városrészben, a Tavasz utca el...
31 900 000 HUF
678 723 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (57837344)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kis lakás, saját kerttel nyugodt környezetben, a XVIII. kerületben Budapest XVIII. kerületében, Újpéteritelepen, az Ady Endre ...
33 900 000 HUF
1 168 965 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (74294345)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Saját kertkapcsolat, autóbeállás és nyugodt, zöld környezet Budapest szívében? Igen, létezik! A x. kerület kedvelt, családi h...
42 500 000 HUF
965 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (26123756)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított szuterén lakás eladó a 10. kerületben, a Szent László tér közelében! Kiváló lehetőséget kínálunk azok számára, akik ...
22 500 000 HUF
803 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (37357614)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
10. kerület központjához közel, a Mádi utcában eladó egy teljes mértékben, minőségi anyagokkal felújított 27 nm-es + 6 nm galér...
48 400 000 HUF
1 792 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (24295347)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó másfél szobás társasházi lakás GyömrőnEladó egy 48 m²-es, másfél szobás társasházi lakás Gyömrő csendes, mégis központköz...
49 000 000 HUF
1 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (36344345)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a XVII. kerületben 58nm-es panel lakás! Rákoskeresztúr központjában, négyemeletes panelház harmadik emeletén találhat a...
50 000 000 HUF
862 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (32949743)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a XVII. kerületben 58nm-es panel lakás! Rákoskeresztúr központjában, négyemeletes panelház harmadik emeletén találhat az ...
50 000 000 HUF
862 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (81739545)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Galériás, jól alakítható lakás a Füvészkert közelében, remek lehetőség saját otthonnak vagy befektetésnek! Budapest VIII. ker...
45 000 000 HUF
1 125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (53275484)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Pécs történelmi belvárosának szívében a Ferencesek utcájában egy teljeskörűen felújított, egyedi stílusú 40m2-es társashá...
49 900 000 HUF
1 247 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (93274619)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csapókertben, az Árpád tértől 900 méterre, kertvárosias övezetben eladó egy 1965-ben épült, étkezőkonyha + 2 szobás, bruttó 68 ...
45 900 000 HUF
675 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (79415352)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika, Építők útján eladó egy 2 szobás, 47 nm-es, 3. emeleti, tehermentes, felújítandó lakás tégla épületben. Vételár k...
17 000 000 HUF
361 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (94795748)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kazincbarcika belvárosában eladó egy szépen megújult 42 nm-es, 2. emeleti, egyszobás lakás vadonatúj klímaberendezéssel, ami té...
16 900 000 HUF
402 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (39714938)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc Diósgyőr kedvelt részén az Árpád utcán egy 51 nm-es, 2 szobás, átlagos állapotú 3. emeleti lakás 10 emeletes pane...
28 900 000 HUF
566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (73354355)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
✨ Igényes, bútorozott lakás eladó Zalaegerszeg belvárosában ✨ Zalaegerszeg belvárosának közkedvelt részén kínálok megvételre e...
42 500 000 HUF
904 255 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai panel lakás hirdetés (95973339)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Baján, a Kodály Zoltán utcában eladó egy 34 nm-es, 1 szobás, 4. emeleti panellakás. Az ingatlan panelprogramos, a felújítás tel...
26 500 000 HUF
779 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (44819514)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc Mikes Kelemen utcában egy 1. emeleti, 67m2-es, 2 szobás lakás. A téglaépítésű társasházban található ingatlan kö...
47 900 000 HUF
714 925 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (83726733)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A lido home ingatlaniroda eladásra kínál egy kaposvári 4. emeleti tégla lakást. A lido home ingatlaniroda által kínált kaposvá...
33 700 000 HUF
783 720 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (43143426)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó földszinti, 2 szobás lakás a belváros közelében, Salgótarjánban! Salgótarjánban, az Acélgyári úton kínálunk eladásra eg...
12 990 000 HUF
240 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (67344355)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy földszinti, 2 szobás, 49m2 -es téglalakás Tatabánya Kertvárosban. Az épület kívűlről egy 10 cm-es szigetelést kapott...
34 900 000 HUF
712 244 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?