Eladó lakás 50 millióig (9171 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 171 db
Eladó Ócsai tégla lakás hirdetés (17376578)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertesházi érzés lakás áron? Megtalálta! Unja már a panelt, de a nagy kertes ház túl sok gonddal járna? Ócsán, egy csendes,...
46 900 000 HUF
794 915 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lábatlani tégla lakás hirdetés (97745941)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Lábatlanon! Eladásra kínálok Lábatlanon a Cementgyári lakótelepen egy 2. emeleti, 46 m²-es, 2 szobás lakást! Ez...
27 750 000 HUF
603 260 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Lábatlani tégla lakás hirdetés (71474834)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy 46 m²-es, 1, 5 szobás, 2. emeleti lakást Lábatlan egyik kedvelt részén, a Cementgyári lakótelepen. A la...
27 750 000 HUF
603 260 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (78443865)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy Tatabánya Újvárosban a Piac téren található 3. emeleti 1, 5 szobás 43 m2-es téglaépítésű lakás. Az ingatlan a város ...
36 500 000 HUF
848 837 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai tégla lakás hirdetés (37862947)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertesházi érzés lakás áron? Megtalálta! Unja már a panelt, de a nagy kertes ház túl sok gonddal járna? Ócsán, egy csendes, z...
46 900 000 HUF
794 915 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (93896947)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Tatabánya Gál István lakótelepen egy különleges egy szobás lakás. Az ingatlan egy társasház földszintjén került kialakítá...
27 800 000 HUF
958 620 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (53495472)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged egyik legkedveltebb részén, a Gáspár Zoltán utcában eladó egy igényesen felújított, 48 m²-es, 2 szobás lakás egy rendeze...
49 900 000 HUF
1 039 583 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (43494554)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunaújvárosban egy 50 nm-es, 2 szobás, erkélyes, 6. emeleti, átlagos állapotú panel lakás. ÁlomOtthon Ingatlan és Hitel...
29 000 000 HUF
580 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (53946128)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Dunaújvárosban egy 35 nm-es, 1 szoba + étkezős, 4. emeleti, jó állapotú, azonnal költözhető panel lakás. ÁlomOtthon Ing...
26 900 000 HUF
768 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (45937374)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nem beköltözhető - haszonélvezeti joggal terhelt lakás! Xx. kerületben Kosssuthfalván, befektetni vágyóknak szóló 27 nm nagyság...
15 900 000 HUF
588 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (24343249)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten, a Rávágy téren eladó egy 3. emeleti 41 nm-es, 1 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan tehermentes, azonnal birtokba...
34 900 000 HUF
851 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (73245552)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Kecskeméten, a Széchenyivárosban! Kecskemét közkedvelt városrészében, a Lóverseny utcában eladó egy 55 m²-...
44 900 000 HUF
816 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (32324737)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten, a Rávágy téren eladó egy 3. emeleti 41 nm-es, 1 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan tehermentes, azonnal birtokba ...
34 900 000 HUF
851 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (54355279)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyiváros nagyon jó részén eladóvá vált külföldre költözés miatt, egy felújított 54 nm-es erkélyes lakás. Az ingatlan jó e...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (75472332)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pécsett-Rózsadombon egy kedvező áron kínált, 2 külön szobás, tégla építésű lakás, ideális választás azok számára, akik sa...
48 900 000 HUF
889 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (62337474)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécsen, Siklósi úton, 4 emeletes társasház 2. emeletén eladó egy 2 külön nyíló szobás, erkélyes, teljes felújításon átesett lak...
45 990 000 HUF
919 800 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (57933465)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pécs Történelmi Belvárosában kétszobás, földszinti lakás eladó! *Anna utca-közel a nyüzsi, mégis csendes helyen, *96-os, azaz n...
47 900 000 HUF
1 140 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentlőrinci panel lakás hirdetés (52342435)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Szentlőrincen egy 3. emeleti 2, 5 szobàs, 57m2-es részben felújitott panel lakás. a felújítás során műanyag nyílászárók l...
36 500 000 HUF
640 350 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (74365177)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Selyemréten 55nm-es, 2 szobás lakás eladó. Ez a teljeskörűen, prémium minőségben újjászületett otthon, csak arra vár, hogy bekö...
35 700 000 HUF
649 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi egyéb lakás hirdetés (79478814)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Gyöngyösön, a Penny üzlettől mindössze néhány perc sétára kínálunk megvételre egy második emeleti, teljes berendezéssel eladó, ...
42 100 000 HUF
738 596 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal