Eladó lakás 50 millióig (9171 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 171 db
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (45363147)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen belvárosában, korszerűsített fűtésrendszerrel eladó egy 49 m2-es, 2 szobás, világos, déli fekvésű, műanyag nyílászárós...
44 900 000 HUF
916 326 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (24395927)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, csendes, azonnal költözhető 2 szobás lakás zöld környezetben – XX. kerület Eladó a XX. kerületben, az Eperjes utcában...
48 900 000 HUF
1 137 209 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (38633734)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc Tapolcai elágazásnál 2 szobás, részben felújított, 51 m2-es lakás eladó! - Kedvelt környék - 2. emelet (lift a szinte...
29 990 000 HUF
588 039 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai panel lakás hirdetés (99384388)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Baján 55 nm-es lakás a Kölcsey Ferenc utcában! Baja kedvelt, jól megközelíthető részén kínálok megvételre egy jó állapo...
28 500 000 HUF
518 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai panel lakás hirdetés (84444942)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Baján a Fáy András utcában, 3. emeleti 33m2-es lakás eladó. Közös költség 15. 300, -Ft, ami a fűtést tartalmazza. Közelben iskola, óvoda, üzletek. A nyílászárók műanyagok, két éve lettek cserélve.
25 000 000 HUF
757 575 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki panel lakás hirdetés (37139747)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Szolnoki  CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál egy belvárosi lakást, amely ideális választás mindazok számára, akik saj...
34 900 000 HUF
459 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (54865475)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Oroszlányban kínáljuk megvételre ezt az 50 nm-es, átalakított, tégla építésű, első emeleti, erkélyes lakást. A Lux Ingatlanir...
36 500 000 HUF
730 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistarcsai tégla lakás hirdetés (79743995)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
BEFEKTETÖKNEK! ! ! ! ! ! ! ! ! Eladó tetőtéri lgarzon lakás Kistarcsa Eladásra kínálok egy napfényes garzon lakást Kistarcsa...
42 500 000 HUF
1 328 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (38838247)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kaposvár belvárosában eladó egy 36 m2-es 3. emeleti tégla lakás. Elosztását tekintve egyszerű, az ajtón belépve egy közlekedő t...
31 000 000 HUF
861 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tokodi tégla lakás hirdetés (34798457)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető, teljesen felújított lakás Tokodon – saját terasszal és külön bejárattal! Tokod központi, mégis csendes ré...
39 900 000 HUF
886 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tokodi tégla lakás hirdetés (27819549)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
36 900 000 HUF
922 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (14848437)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
10. kerület központjához közel, a Mádi utcában eladó egy teljes mértékben, minőségi anyagokkal felújított 27 nm-es + 6 nm galér...
48 400 000 HUF
1 792 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (55734763)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, galériás 2 szobás lakás eladó a 10. kerület csendes kertvárosi részén! Eladásra kínálok egy 35 m²-es, te...
48 000 000 HUF
1 371 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (17441357)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
HU NAPFÉNYES lakás a klinikáknál, egyetemek közelében — kiváló befektetés vagy első OTTHON Eladó egy világos, nyugati tájolás...
44 900 000 HUF
1 069 047 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hevesi tégla lakás hirdetés (24533492)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kényelmes, felújított lakás parkra néző kilátással Hevesben Első lakáskeresőknek, családoknak vagy pároknak ajánlom ezt a 54 m...
32 900 000 HUF
609 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (75647335)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten, a Rávágy téren eladó egy 3. emeleti 41 nm-es, 1 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan tehermentes, azonnal birtokba ...
34 900 000 HUF
851 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi panel lakás hirdetés (47232148)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
ÁRCSÖKKENÉS! Pakson, a lakótelepen, 48 nm-es lakás eladó! AZ ÉPÜLET: -4 szintes, szigetelt tömbben lévő társasházi épület 4....
37 900 000 HUF
789 583 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (92865687)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem! Biztos tulajdon ma, stabil érték holnap. Eladó Győr jó elhelyezkedésű részén egy 46 m²-es, 1 szobás inga...
25 000 000 HUF
543 478 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (24494397)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó lakás Miskolcon Győri kapu, kiváló elhelyezkedésselMiskolcon, a Győri kapu közkedvelt városrészén eladásra kínálunk egy 3...
23 000 000 HUF
657 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (44467864)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Stílusos, teljesen felújított 55 nm-es, 2 szobás lakás eladó Selyemréten! Az ingatlan teljes körű felújításon esett át minden ú...
35 700 000 HUF
649 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal