Eladó lakás 50 millióig (9166 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 166 db
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (43595343)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fedezze fel ezt a kiváló lehetőséget Tatabánya szívében, a Gál István lakótelepen, ahol egy 68 négyzetméteres, háromszobás, has...
46 990 000 HUF
691 029 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (84564672)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyivárosban eladó egy szép, felújított, ötödik emeleti lakás, amely két szobás, erkéllyel és klímával rendelkezik. a laká...
45 900 000 HUF
765 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (64937223)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fedezd fel álmaid otthonát Hajdúszoboszló szívében, ahol a modern életstílus találkozik a kényelmes, csendes környezettel! Ez ...
49 900 000 HUF
1 084 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nógrádi tégla lakás hirdetés (22343138)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Természetközeli, nyugodt lakókörnyezetet keres, ahol nem kell a felújítással bajlódnia? Ebben a nógrádi, belterületi házrészben...
45 200 000 HUF
821 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőörsi tégla lakás hirdetés (19431217)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó nappali+ 2 szobás szuterén szinti lakás, felsőörsi társasházban, nagy közös kerthelyiséggel, kültéri medencével és SZAUNÁ...
29 900 000 HUF
598 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (39473414)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nyíregyházán, Korányi f. Utcában eladásra kínálunk 2+2 szobás, erkélyes, 69 nm-es, 2. emeleti, felújítandó állapotú lakást 4 em...
43 900 000 HUF
636 231 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (92677292)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyházán, Északi körúton 1+1 külön nyíló szobás, azonnal birtokba vehető, 43 nm-es lakás, tégla építésű szigetelt társasház...
37 900 000 HUF
881 395 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (56238947)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Ferenc krt-on, 51 nm-es, 2 szobás lakás, szigetelt, négyszintes társasház földszintjén, jó állapotban, teljes búto...
39 000 000 HUF
764 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (85248154)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Ferenc körúton, panel építésű (hőszigetelt) társasház földszintjén, 2 szobás, 51 nm-es, szép állapotú, bútorozott,...
39 000 000 HUF
764 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (96363845)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza Ságvári kertváros kedvelt részén 1 emeleti, tégla építésű, egyedi gázkonvektor és hűtő fűtő klíma fűtésű  38m2-es 1...
41 900 000 HUF
1 102 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (46559991)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza Állomás közelében, az Arany János utcán eladó egy 66 nm-es, földszinti lakás kívülről szigetelt társasházban. Az in...
49 900 000 HUF
756 060 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (64595999)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza belváros közelében, az Északi körúton eladó egy 43 m²-es, 1+1 szobás lakás! Irányár: 37, 9 millió FtÉrdeklődni: 06...
37 900 000 HUF
881 395 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (39757738)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza Belváros közelében, az Északi körúton eladó egy kívülről szigetelt, téglaépítésű társasház 2. emeletén kínálunk meg...
37 900 000 HUF
881 395 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (37314764)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kaposvár kedvelt részén, az Arany János utcában kínáljuk megvételre ezt az igazán igényesen és teljes körűen felújított téglala...
33 700 000 HUF
783 720 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi panel lakás hirdetés (49323141)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Szombathelyen a Rohonci úton, a Haladás Sportkomplexum közelében található 54 m2, k-ny fekvésű, 5. emeleti 2 szobás erkél...
38 500 000 HUF
712 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (47734977)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 49 m²-es panellakás Győrben, Marcalváros I városrészben, egy 10 emeletes, liftes panelház emelt földszintjén. A lak...
46 900 000 HUF
957 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai panel lakás hirdetés (73968922)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ritka lehetőség gyulán – földszinti lakás a paradicsomban! Szeretnél egy nyugodt, kényelmes otthont Gyula egyik legkedveltebb...
27 750 000 HUF
645 348 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai panel lakás hirdetés (99475997)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Földszinti otthon Gyula kedvelt részén – Paradicsomi lakótelep! Kényelmes, világos és remek elhelyezkedésű lakást keresel? M...
33 500 000 HUF
567 796 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci egyéb lakás hirdetés (37757985)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 2023-ban épült, még soha nem lakott, azonnal költözhető, modern kialakítású, 50 nm-es, 2 szobás új építésű lakás társ...
49 900 000 HUF
998 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi egyéb lakás hirdetés (99735393)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest x. kerület Pongráctelepen, felújított, 36 m2-es, két szobás lakás eladó, a jelenlegi bérlő akár maradna is. FEKVÉSE:...
50 000 000 HUF
1 388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal