Eladó lakás 50 millióig (9171 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 171 db
élő (live) videós bemutatás Eladó Sajóbábonyi tégla lakás hirdetés (62387398)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179864 hivatkozási számú sajóbábonyi társasházi lakás. ...
14 900 000 HUF
402 702 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Makói tégla lakás hirdetés (87787757)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított, 47 m²-es lakás kiváló lokációban a Maros part közelébenEladásra kínálunk egy 47 m²-es, 1. emeleti lakást kiváló elh...
37 990 000 HUF
808 297 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (53437635)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csendes, zöld környezetben ideális otthon kis családoknak! Eladó egy 3. emeleti, világos, barátságos hangulatú lakás csendes, z...
30 990 000 HUF
595 961 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (29352744)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
30 990 000 HUF
595 961 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (47378524)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egyszobás, világos házrész eladó Csepel központjában Budapest XXI. kerületében, Csepel belvárosában, a Szent Imre tér közelébe...
39 770 000 HUF
1 242 812 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (36399855)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó jó állapotú lakás Kecskeméten a Széchenyivárosban! Megvételre kínálunk egy jó állapotú, 54 m2-es lakást, kiváló lokáció...
45 200 000 HUF
837 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (34514188)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Hunyadi városban 48 nm-es lakás, garázzsal eladó! - Tégla építésű, körfolyosós társasház 1. emeletén- erkélyes na...
39 900 000 HUF
831 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (45638417)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Egyszobás, világos otthon Csepel központjában *** Eladó házrész Csepel belvárosában, Csepel központi részén, mindössze pár...
39 770 000 HUF
1 242 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (86734427)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza belvárosában a Selyem utcán eladó 32 m2-s egy szoba, konyhás, fürdőszoba és wc egyben, tároló, egyedi gáz és klíma ...
39 000 000 HUF
1 218 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (89661952)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza Jósavárosban 9. emeleti, liftes, 56 nm-es, erkélyes, szigetelt, 2 szoba-nappalis lakás eladó. Az ingatlan főbb jel...
37 900 000 HUF
676 785 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (92872349)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Miskolc abszolút belvárosában, a Széchenyi utcában, az ikonikus Tulipántömb társasház tetőterében egy bruttó 55 m² alapte...
37 500 000 HUF
681 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (38733937)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló lehetőség középkorúak számára, akik belvárosi lakást keresnek Budapest szívében! Ez a 31 nm-es, használt ingatlan a Bel...
47 000 000 HUF
1 516 129 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37299648)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Képzeld el, hogy megtaláltad álmaid első lakását, amely nemcsak otthonod lesz, hanem egy életstílus szimbóluma is! A kiváló á...
35 990 000 HUF
1 799 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (79841369)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belvárosában kínálunk megvételre egy 63 m²-es, földszinti lakást, amely kiváló választás mindazok számára, akik a v...
42 900 000 HUF
660 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (35694838)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza kiemelt elhelyezkedésű részén, egy új építésű, 4 lakásos társasház földszintjén kínálunk megvételre egy 47, 48 m²-e...
45 391 000 HUF
945 645 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (76535842)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 49 nm-es, tégla építésű társasház 4. emeletén található, teljes körűen felújított lakás, amely tökéletes választás fi...
41 900 000 HUF
855 102 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (51297467)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs patacsi városrészéhez közel, a Tortyogó "lakóparkban" eladó ez az épp felújítás alatt álló, 3 lakásos sorház középső lakás...
26 900 000 HUF
517 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai panel lakás hirdetés (55397262)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Kiváló lehetőség Ajka szívében – alakítsa saját ízlésére új otthonát! Ajka egyik legkedvezőbb elhelyezkedésű részén kínálok m...
41 900 000 HUF
665 079 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szeghalomi tégla lakás hirdetés (34324478)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Prémium minőség, modern elegancia – Exkluzív lakás eladó Szeghalom központjában Szeghalom egyik legkedveltebb részén, a Fáy And...
34 990 000 HUF
647 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (19746989)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs Enyezd utcában, 35 m²-es, 1, 5 szobás, 4/3. emeleti, középső panel lakás eladó. Eredeti állapotú, felújítandó ingatlan jó ...
29 900 000 HUF
854 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?