Eladó lakás 50 millióig (9171 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 171 db
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (42483247)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó kis garzon lakás Budapest x. kerület Gyárdűlő részén! Ideális lehetőséget kínál egyedülállóknak vagy befektetőknek egya...
27 900 000 HUF
1 073 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (26256732)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Világos, felújítást igénylő lakás frekventált helyen *** Eladó Budapest belvárosában, a 8. kerületben, a Horváth Mihály tér...
49 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (49386984)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzonlakás a Mázsa tér közelében 30 millió alatt! Eladó egy 26 nm-es, 2. emeleti garzonlakás Budapest x. kerületének G...
27 900 000 HUF
1 073 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (19956251)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
27 900 000 HUF
1 073 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (91326333)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Miskolc egyik legkedveltebb és legstabilabb városrészében, a Győri kapuban kínálunk megvételre egy 63 nm-es, 2+1 szobás, felújí...
32 990 000 HUF
523 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (79633164)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Központi helyen található, tégla építésű, részben felújított lakás eladó! Szerethető! Mert . . . Közelben a lidl, spar, pizz...
29 990 000 HUF
588 039 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (18767279)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Örökösföld Család utcában eladó egy 53 nm-es, erkélyes, 2 szobás, nagy konyhás, külön fürdő és wc. Járólap és lamin...
37 500 000 HUF
707 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (36453352)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza kedvelt részén, a Család utcában eladó egy 53 nm-es, erkélyes, 2 szobás lakás, egy rendezett, 4 emeletes panel társ...
37 500 000 HUF
707 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi tégla lakás hirdetés (65461534)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy modern 40 m²-es, kétszintes, újszerű állapotú lakás, letisztult stílussal. Az alsó szinten található a konyha - étke...
42 900 000 HUF
953 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (28424728)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Széchenyivárosban a Kristály téren kínálom eladásra ezt a földszinti lakást! Adatok: -nettó 62 négyzetméter -2 ...
44 900 000 HUF
724 193 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi tégla lakás hirdetés (98577487)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Bács-Kiskun vármegyében, Kiskunhalason, a belváros, és a kertváros találkozásánál, a Mártírok útján, 6 lakásos társasház ...
42 000 000 HUF
477 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (99563746)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Csongrád-Csanád vármegyében Szegeden, az új híd szegedi hídfőjénél egy 33, 54m2-es, a tulajdoni lap szerint lakásként bej...
31 500 000 HUF
954 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai egyéb lakás hirdetés (74773332)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Baján, a Klapka lakótelep zöldövezeti, csendes részén eladó egy 57 m²-es, 2, 5 szobás lakás, melynek egyik legnagyobb értéke az...
33 000 000 HUF
578 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai egyéb lakás hirdetés (74233432)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Tetőtéri Lakás Békéscsaba Szívében – Barátságos Otthon Várja! Fiatalos 4. emeleti, bruttó 52 m²-es tetőtéri lakást, ame...
28 900 000 HUF
545 283 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74397363)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A XIII. kerületben Angyalföldön a Vasas pálya közelében 1 szobás előkertes lakás eladó. A szoba galériázott, a lakás belmagas...
46 500 000 HUF
1 256 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hegyeshalomi tégla lakás hirdetés (75315535)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Hegyeshalomban, jó elhelyezkedésű, zárt társasházban eladó egy márciusban költözhető lakás. Az ingatlan 56 nm összterületű, m...
48 900 000 HUF
873 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (12373436)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza egyik legkedveltebb részén, a Ferenc körúton kínálunk megvételre egy 7. emeleti, nappali + 2 szobás, 49, 99 M Ft-os...
48 950 000 HUF
829 661 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (43454637)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Dunakanyar Residence – Panorámás prémium otthonok Vác déli kapujában! Vác dinamikusan fejlődő déli lakóterületén, a Duna közv...
46 200 000 HUF
1 490 322 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási tégla lakás hirdetés (63359874)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsalmás jó elhelyezkedésű, első emeleti lakás eladó. Az ingatlan 76 m2-es alapterülettel rendelkezik, így i...
23 900 000 HUF
314 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli panel lakás hirdetés (22571345)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tökölön a pesti úti lakótelepen eladóvá vált, kétszobás 54 nm alapterületű első emeleti francia erkélyes világos LAKÁS! A tár...
49 500 000 HUF
916 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal