Eladó lakás 50 millióig (9166 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 166 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (68647644)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
*** Másfél szobás, galériás, jól alakítható lakás a Kálvária tér közelében *** Kiváló lehetőség a VIII. kerület megújuló részé...
45 000 000 HUF
1 125 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (27436354)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Lido Home Kaposvár ingatlaniroda eladásra kínál egy kaposvári tégla LAKÁST. Eladó Kaposvár, az Arany János utcában egy 51 m²-...
36 990 000 HUF
725 294 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (87147742)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
3 Szobás, erkélyes felújított lakás ELADÓ! ! ! Dot-Ing Ingatlaniroda eladásra kínál Tatabánya Kertvárosban, egy 4 emeletes sz...
45 900 000 HUF
695 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bábolnai tégla lakás hirdetés (11447774)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Bábolnán, a rózsaerdei úton földszinti, teraszos lakás garázzsal és kerttel ELADÓ! Bábolna egyik legszebb, nyugodt utcájában ...
48 500 000 HUF
836 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (25345793)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dot-Ing Ingatlaniroda eladásra kínál Tatabányán Fő tér közelében, egy 8. emeleti, 53 nm-es, 2 szobás lakást! Az ingatlan egy ...
37 900 000 HUF
715 094 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (24833457)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunaújvárosban egy 59 nm-es, 2 szobás, erkélyes, 4. emeleti panel lakás. ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kínálja megv...
31 900 000 HUF
540 677 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (37499723)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Csak a mi KÍNÁLATUNKBAN! Van az a hely, ahol már az első pillanatban érzi az ember, hogy jó lesz hazatérni. Ez a szerethető,...
39 900 000 HUF
676 271 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési tégla lakás hirdetés (28932233)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Békés belvárosában egy kényelmes, 58 négyzetméteres, II. emeleti, erkélyes, téglaépítésű lakás, mely ideális választás le...
25 900 000 HUF
446 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (43586658)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok Bátonyterenye Kisterenye település részén egy 61 m2es családi házat csendes mellék utcában, mely ikerház részé...
27 900 000 HUF
457 377 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Almásfüzitői tégla lakás hirdetés (89734912)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Almásfüzitőn a IV. Béla úton társasház lakás eladó. A lakás jellemzői: - 25nm+erkély - új bejárati ajtó lett beépítve - el...
18 000 000 HUF
720 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (26445483)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Igényesen felújított, erkélyes lakás eladó Zalaegerszeg kertvárosi részén! Eladó egy 55 m²-es, 2 szobás, kiváló állapotú, rész...
38 000 000 HUF
690 909 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (33666961)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Cegléd központjában, tégla építésű, 3. emeleti, erkélyes lakás eladó. Az ingatlan főbb jellemzői: - 56 nm - 2 szoba - fa nyíl...
42 990 000 HUF
716 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (47974342)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Egyetemvárosban 2. emeleti felújított, folyamatosan karbantartott, igényes, bútorozott 35m2-es középső lakás eladó, szigetelt 4...
41 000 000 HUF
1 171 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (44727138)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szekszárd, Bottyán-hegyen erkélyes, 3 szobás lakás eladó! A zsaluzott beton/tégla szerkezetű lakás 57 m2-es méretét meghazudt...
34 500 000 HUF
605 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44344383)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított - belső kétszintes - befektetésnek is ajánlott! A Blaha Lujza tér közelében kínálok egy kis garzon lakást, mely mű...
41 800 000 HUF
870 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (77939751)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza egyik legkeresettebb részén, a főiskola közelében kínálok eladásra egy 35 nm-es, teljeskörűen felújított, exkluzív ...
40 000 000 HUF
1 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (24644781)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, erkélyes lakás Nyíregyháza belvárosától 10 perc sétára! Nyíregyháza egyik központi részén, az Arany János utcán e...
46 000 000 HUF
851 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisvárdai tégla lakás hirdetés (73965667)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított, erkélyes, nagyszerű lakás Kisvárda központjában, azonnal költözhető! Kisvárda központi részén kínálunk megvé...
42 000 000 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (72936948)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csepel belvárosához közel, felújított, kulcsrakész lakás eladó! Csepelen, a HÉV-vonal mentén, a Karácsony Sándor utcai megáll...
27 500 000 HUF
808 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (87635498)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fiatalos, felújított, erkélyes, klímás lakás eladó Kertvárosban! Kertváros zöldre néző, csendes részén eladó egy 50 m²-es, 2 sz...
49 700 000 HUF
994 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?