Eladó lakás 50 millióig (9168 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 168 db
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (73669843)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló befektetés! ! ! Egyetemváros-Belváros határán eladó egy 2026-ban kiváló minőségben-teljeskörűen felújított, 35 nm-es, am...
47 900 000 HUF
1 368 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (73243723)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181546 hivatkozási számú szombathelyi társasházi lakás. Szombathe...
45 000 000 HUF
818 181 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (26732313)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Lakás, garázs vásárlási lehetőséggel! Kecskemét kertvárosi részén kínálok megvételre egy szigetelt, tégla építésű társasház 3. ...
48 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (44329497)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Á R C S Ö K K E N É S! ! ! Kecskeméten a Hunyadi városban 48 nm-es lakás, garázzsal eladó! - Tégla építésű, körfolyosós társash...
39 900 000 HUF
831 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (42634874)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetési lehetőség az Állatorvostudományi Egyetem közvetlen közelében. Budapest VII. kerületében eladó egy 31 nm al...
46 900 000 HUF
1 512 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93324459)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
*** Másfél szobás, galériás, jól alakítható lakás a Kálvária tér közelében *** Kiváló lehetőség a VIII. kerület megújuló részé...
45 000 000 HUF
1 125 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (68667498)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
45 000 000 HUF
1 125 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93754786)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
13. kerület kedvelt részén Lehel út és Róbert Károly körút közvetlen közelében a Mohács utcában eladó egy szépen felújított, 1....
39 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ácsi tégla lakás hirdetés (48343557)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújításra váró, tágas földszinti lakás eladó Ács városában kínálok megvételre egy 99 nm-es, földszinti lakást egy 5 lakásos t...
37 400 000 HUF
377 777 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (94893624)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló BEFEKTETÉS! X. kerület, Óhegy méltán népszerű részén, a Kada utcában, remek adottságokkal bíró, földszinti, 27 nm-es, ...
25 990 000 HUF
962 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (38335643)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújváros egyik legkedveltebb, nyugodt részén, a Felső Duna-parttól mindössze pár perc sétára kínálunk megvételre egy 1. emel...
38 900 000 HUF
733 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani tégla lakás hirdetés (38562793)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó új építésű prémium társasházi lakások a zagyva partján – modern otthonok kiváló ELHELYEZKEDÉSSEL! Ha modern, energiatak...
47 900 000 HUF
870 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani tégla lakás hirdetés (51994673)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
48 800 000 HUF
1 060 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani tégla lakás hirdetés (36574494)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
42 000 000 HUF
1 076 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (13722334)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, erkélyes lakás Salgótarján -Zagyvapálfalva! A Déryné úton kínálunk eladásra egy 50 m²-es, földszinti, tégla é...
12 500 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi panel lakás hirdetés (33481397)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Paks, Pollack Mihály utcában első emeleti 2+1 szobás lakás ELADÓ! Az 58 m2-es ingatlan a képeken látható állapotban azonnal birtokba vehető. A fűtést távfűtés biztosítja radiátorok segítségével. Parkolás a ház előtt ingyenesen lehetséges.
47 900 000 HUF
825 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (68657424)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Álmai otthonát valósíthatja meg Dunaújváros egyik legjobb helyén egy jó adottságokkal rendelkező lakásban. ÁlomOtthon Ingatla...
39 500 000 HUF
658 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (75479623)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Különleges lehetőség oroszlányon– itt szinte soha nincs eladó lakás! Oroszlány egyik legkedveltebb és legkeresettebb részén, a...
34 990 000 HUF
686 078 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki panel lakás hirdetés (44267567)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Fiatalos, modern lakás szolnokon – csak költözni KELL! Eladó Szolnokon, a kedvelt Széchenyi lakótelepen egy igényesen, fiatalo...
31 990 000 HUF
695 434 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (53533325)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó lakás Komárom szívében, egy különleges hangulatú, 57 nm-es, teljeskörűen felújított téglalakás, amely modern megoldásaiva...
39 990 000 HUF
701 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal