Eladó lakás 50 millióig (9168 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 168 db
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (35954433)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Alsólővérekben, felújított ingatlan ELADÓ! Sopronban az Alsólővérekben, jó állapotú polgári jellegű társasházban, alagsori, tel...
21 500 000 HUF
632 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztavámi tégla lakás hirdetés (76385439)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeretnél végre egy olyan otthont, ahol nem kell a falakból kijövő régi vezetékekkel bajlódnod, és ahol a reggeli kávédat a saj...
26 990 000 HUF
550 816 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Győri panel lakás hirdetés (73367243)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kizárólag az otthon centrumnál, KIZÁRÓLAG NÁLAM! Ezt a lakást nem kell túlragozni, akár saját részre, akár befektetésnek! ! ...
48 000 000 HUF
979 591 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (34733577)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Keszthely legkeresettebb lakónegyedében 3. emeleti lakás eladó. A közelben iskola, buszmegálló, gyógyszertár, pékség egyaránt ...
39 900 000 HUF
613 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti egyéb lakás hirdetés (92429887)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosi elhelyezkedésével, földszinti kényelmével és praktikus méretével ez az 58 m2-es, 2 szobás társasházi lakás ...
44 950 000 HUF
775 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi tégla lakás hirdetés (11738677)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Abony város központjához közel eladó lakás az alábbi paraméterekkel: - műszaki és esztétikai felújítások történtek - réz villa...
41 900 000 HUF
465 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogi panel lakás hirdetés (31923734)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget Dorogon, Komárom-Esztergom vármegyében, ahol egy 53 négyzetméteres, használt lakás várj...
37 900 000 HUF
592 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (26564934)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Irodánk megvételre kínál egy belváros közeli átlagos állapotú földszinti, 3 szobás lakást Elhelyezkedés: -Tesco express, iskol...
32 500 000 HUF
613 207 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (93398839)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Irodánk megvételre kínál egy szép állapotban lévő 2 szobás tégla lakást Dunaújváros központi részén. Villamos hálózat teljes ...
37 500 000 HUF
646 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi egyéb lakás hirdetés (37214242)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kispest szívében, zöld környezetben: Tágas, 50 nm-es lakás nagy lodzsával! Eladó Kispest méltán kedvelt, átmenő forgalomtól m...
49 990 000 HUF
999 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (36923924)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tágas, felújított 3 szobás lakás eladó az Avason – kiváló elosztással Eladásra kínálunk egy 73 m²-es, második emeleti, világos...
42 500 000 HUF
582 191 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (42884275)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Igényesen felújított, napfényes lakás eladó Miskolcon, a Jókai lakótelepen eladó egy 55 m²-es, 1+2 félszobás, 5. emeleti lakás...
49 500 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (64979478)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Zrínyi Gimnázium Közelében, 2. Emeleti, 56 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakás, zárt udvarban autóbeállási és garázs ...
35 900 000 HUF
641 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (69576244)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Malomkertben, Ady Endre utcában, 2 külön nyíló szobás, 46 nm-es csúsztatott zsalus építésű társasház 3. emeletén ...
42 500 000 HUF
923 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (92795247)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza kedvelt részén, a Zrínyi Gimnázium közelében kínálunk megvételre egy 56 m²-es, 2. emeleti, téglaépítésű társasházi ...
35 900 000 HUF
641 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (33363673)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza kedvelt városrészében, Malomkertben, az Ady Endre utcában eladó egy 46 nm-es, 3. emeleti, jó állapotú lakás. Az ing...
42 500 000 HUF
923 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi tégla lakás hirdetés (99996447)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hajdúböszörmény központjában, téglaépítésű társasház 3. emeletén, 56 nm-es, 2 külön szobás, gázkonvektor fűtéses, loggiás lakás...
46 500 000 HUF
830 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi egyéb lakás hirdetés (22248333)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Szekszárd zöldövezeti részén jó elrendezésű, tágas lakás! Szekszárdon, a Zöldkert utcában eladó 4. emeleti, 56 m2-es, 3...
37 000 000 HUF
660 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (43567388)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! 35 Nm-es panellakás páratlan kilátással a Dunára, Csepel Kertvárosban. A másfél szobás ...
45 000 000 HUF
1 285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47544777)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetés vagy első saját otthon a belváros szívében! Eladó a VIII. kerületben, a Népszínház utcában egy frissen felújí...
41 800 000 HUF
1 741 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal