Eladó lakás 50 millióig (9167 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 167 db
Eladó Szombathelyi panel lakás hirdetés (92369897)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Szombathelyen a Barátság utcában egy szép állapotú, 50 m2-es, második emeleti, erkélyes lakás. Azomma költöhető Albérl...
40 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi panel lakás hirdetés (64193786)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
40 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Hatvani tégla lakás hirdetés (28587694)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó új építésű prémium társasházi lakások a zagyva partján – modern otthonok kiváló ELHELYEZKEDÉSSEL! Ha modern, energiatak...
42 300 000 HUF
1 057 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (42556754)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok Salgótarján belvárosában, a Lőwy Sándor úton egy 35 nm-es, 3. emeleti téglalakást a Gyémánt Ingatlaniroda kíná...
11 900 000 HUF
340 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (77578784)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
11 900 000 HUF
340 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (38657953)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza belváros közeli kedvelt utcájában, a Moszkva utcán liftes épületben, eladó egy átlagos állapotú, 3. emeleti 26 nm-e...
26 500 000 HUF
1 019 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (37371472)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécsett, az Aidinger János út egyik négyszintes panelházban kínálunk eladásra egy 4. emeleti, világos és jól karbantartott laká...
48 000 000 HUF
842 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (73578929)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Két szinten, összesen 5 szobás lakás megkezdett felújítása jelenleg a teljes kiürítést és bontásokat követően vár a további mun...
45 000 000 HUF
378 151 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (42638387)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó egy hangulatos, 2, 5 szobás panellakás egy nyugodt kertvárosi környezetben! A 59 m²-es ingatlan a 4. emeletén található ...
46 900 000 HUF
794 915 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (45452283)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Éld ki kreativitásod, varázsolj ékszerdobozt! Felújítandó lakás, kiváló elhelyezkedéssel, felújított igényes lépcsőházban! Ne m...
43 900 000 HUF
636 231 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai tégla lakás hirdetés (97344979)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ajkán, a Frankel Leó utcában kínálok megvételre egy erkélyes, téglaépítésű hőszigetelt lakást. Az ingatlan 38 m² alapterületű...
30 900 000 HUF
813 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai tégla lakás hirdetés (58623749)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Orosházán a város központjában, tégla építésű lakás eladó. Megvételre kínálok Orosházán, egy 2 szobás, 60 m2-es, erkélyes, 3. ...
23 900 000 HUF
398 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi panel lakás hirdetés (49937123)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Referenciaszám: #NH1971 Infó: Fejes Ferenc Kiskunhalas, felújított 2+fél szobás erkélyes panellakás eladó! Kiskunhalas egyik ...
34 900 000 HUF
536 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (23425479)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged-Felsővároson, cseréptetős (1985-ben épült) panelházban 1. emeleten levő (2. Szint), 2 szoba+hallos, 55m2-es, erkélyes, k...
49 900 000 HUF
907 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alcsútdobozi tégla lakás hirdetés (59453455)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Képzeld el, hogy egy csendes, barátságos tanyán élsz, ahol minden adott ahhoz, hogy az álmaid otthonát megvalósítsd. Most bemut...
21 000 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (49565744)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 49 nm-es, 2 szobás, távfűtéses lakás Szekszárd kedvelt részén, 2. emeleten, szigetelt társasházban. A lakás felújítandó...
32 000 000 HUF
653 061 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (99556574)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szigetelt társasház 2. emeletén eladó lakás! A lakás részben felújított, több fontos korszerűsítés már megtörtént: - műanyag...
42 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (54742643)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpest egyik nyugodt, jól megközelíthető részén kínálunk megvételre egy teljeskörűen felújított, 25 nm-es, praktikus elrendezés...
38 900 000 HUF
1 556 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (89929799)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Érkert városrészében eladó egy tégla építésű társasház 4. emeletén található lakás, amely ideális választás azok sz...
36 300 000 HUF
660 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (42465855)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Széchenyiváros kedvelt részén kínálunk megvételre egy 4. emeleti, 34 nm-es, panelprogramban felújított lakást. Az ingatlan ré...
37 500 000 HUF
1 102 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal