Eladó lakás 50 millióig (9169 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 169 db
Eladó Nagykanizsai panel lakás hirdetés (44497951)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálom ezt a nettó 53 m2-es, 2 erkélyes, klímás lakást, Nagykanizsán a keleti városrészben! KÖRNYÉK és KÖZLEKEDÉS...
29 900 000 HUF
543 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (27746322)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 10 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget Budapest belvárosában, Újlipótváros szívében, ahol egy 1928-ban épült neobarokk ház kiv...
26 990 000 HUF
2 699 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Zalaegerszegi panel lakás hirdetés (47999354)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zalaegerszeg belváros – erkélyes, lakás Eladó Zalaegerszeg belvárosában egy 50 m²-es, 2 szobás, 7. emeleti panel lakás, liftes...
37 900 000 HUF
653 448 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (58854545)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Galériás lakás a Magdolna negyedben – első otthonnak vagy befektetésnek is kiváló! Budapest VIII. kerületében, a folyamatosan...
42 900 000 HUF
1 340 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói panel lakás hirdetés (34679139)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Komlón, Körtvélyes városrészben eladó egy 48 nm-es, 3. emeleti panel lakás. Az ingatlan 2 külön nyíló szobával rendelkezik, í...
26 900 000 HUF
560 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (93653351)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
XIV. Stadionoktól 1 megállóra, kiváló infrastrukturális környezetben kínálunk megvételre egy csendes belső udvarra néző 44 nm-e...
49 000 000 HUF
1 113 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói panel lakás hirdetés (12975948)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Komlón, Szilvásban, a kék tízemeletes 3. emeletén, felújított, 3 szobás lakás eladó. A ház szigetelt, a lépcsőház rendezett. ...
35 000 000 HUF
555 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (24869156)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ár:34, 9 M Ft  TEL: 20 9 268-433  Nyíregyháza, Toldi utcában eladásra kínálok egy 54m2-es, 2 szoba étkezős, közepes állapotú l...
34 900 000 HUF
646 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (96673392)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Belváros Vasvári Pál utcán, téglaépítésű szigetelt társasházban, 57 nm-es, 2 szobás, külön fürdő és wc, járólap és ...
49 900 000 HUF
875 438 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (38923799)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Toldi utcán, 54 nm-es, 2 külön nyíló szobás, külön fürdő és wc, pvc és parketta burkolattal, mért távhő fűtéssel, m...
35 900 000 HUF
664 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi tégla lakás hirdetés (79229524)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Esztergomban 46 nm-es, erkélyes lakás eladó. Az ingatlan felújított, a gépesített konyhabútor idén került beépítésre. A zár...
44 900 000 HUF
976 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (48669854)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fényesudvar 1. Szám alatti, panelprogramos lakás keresi új tulajdonosát. Az ingatlan per és teher mentes, azonnal költözhető! ...
46 000 000 HUF
1 277 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Makói tégla lakás hirdetés (18636655)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Csongrád-Csanád vármegyében Makón egy első emeleti, tégla építésű 53m2-es, erkélyes, felújított lakás. Az ingatlan a váro...
46 000 000 HUF
867 924 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (45672654)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyházán Örökösföldön, dupla liftes panel társasházban, keleti tájolású, 7. emeleti, nappali+2 külön szobás, szépen felújít...
48 500 000 HUF
795 081 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (65323133)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 36 nm-es, jó elosztású lakás Miskolc – Éder György utcában. Ez az ingatlan tökéletes választás azoknak, akik saját íz...
19 900 000 HUF
552 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Visegrádi egyéb lakás hirdetés (36893639)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Dunai panoráma, nyugalom és Visegrád varázsa egyetlen otthonban! Eladó Visegrádon egy 53 nm-es, nappali + 1 szobás lakás, 12 ...
49 900 000 HUF
941 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogi egyéb lakás hirdetés (47954452)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Dorogon, új építésű, modern kialakítású 48, 6 m2 földszinti, társasházi lakás családiházas környezetben. A 8 lakásos tár...
55 HUF
1 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (54493943)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Győr Nádorvárosban a Török István utcában egy 53 m2-es, 2 szoba + hallos, 4 emeletes társasház 4. emeletén, át...
49 900 000 HUF
941 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (55783762)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladásra kínálok Győr egyik legkedveltebb városrészében, Marcalváros I. -Ben egy 53 nm-es, 1 + 2 fél szobás, 10 emeletes tömbbe...
47 800 000 HUF
901 886 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (33534964)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, kulcsrakész lakás eladó Csepel központjához közel! Csepelen, a HÉV-vonal mentén, a Karácsony Sándor utcai megálló ...
29 500 000 HUF
819 444 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal