Eladó lakás 50 millióig (9166 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 166 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74757458)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VIII. kerületének folyamatosan fejlődő részén eladó egy 25 nm-es, földszinti, udvari elhelyezkedésű öröklakás, amely k...
22 000 000 HUF
880 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (38352423)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon saját kerttel Gyömrő szívében azonnal költözhető! Gyömrő központjában eladó egy 33 m²-es, első emeleti, világos ga...
34 500 000 HUF
1 045 454 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (49879267)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy igényes, napfényes, 2 szobás lakás a második emeleten! a lakás egy 2000-ben épült, tégla szerkezetű, szigetelt társas...
42 500 000 HUF
988 372 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (15124883)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy igényes, napfényes, 2 szobás lakás a második emeleten! A lakás egy 2000-ben épült, tégla szerkezetű, szigetelt társ...
42 500 000 HUF
988 372 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai tégla lakás hirdetés (37173348)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Gyula Galbácskert részén egy 69 nm-es lakás, melyhez saját udvarrész tartozik. a lakás egy társasház földszintjén találha...
44 700 000 HUF
647 826 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi egyéb lakás hirdetés (59333633)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Heves vármegye, Gyöngyös központhoz közeli részén a domb aljában kínálok eladásra egy a 70-es években téglából épült, 71 m2, 2+...
44 900 000 HUF
632 394 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri panel lakás hirdetés (32481631)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megyében, Eger városában eladásra kínálok egy jó állapotú, 52 m2-es, erkélyes lakást, amely elhelyezkedésének és praktiku...
37 000 000 HUF
711 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (82939557)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladásra kínálunk Eger Felsőváros városrészében, az Északi lakótelepen, egy téglaé...
37 900 000 HUF
743 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi egyéb lakás hirdetés (37245998)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
44 900 000 HUF
632 394 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (95797273)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Győr egyik kedvelt és jól ellátott városrészében, Marcalváros I-en, az Ikva utcában kínálok eladásra egy 49 m2-es panellakást e...
46 900 000 HUF
957 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi tégla lakás hirdetés (35845435)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagykőrösi 80 nm-es polgári lakás saját udvarral és pincével eladó Pest vármegye területén, Nagykőrös központjában eladó egy ve...
50 000 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári tégla lakás hirdetés (69256479)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Hangulatos, tetőtéri otthon eladó Tiszavasvári csendes részén! Ha egy tágas, világos és nyugodt környezetben található otthont...
31 500 000 HUF
273 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (54999839)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pécsett, az Esztergályos János utcában egy 4. emeleti, 50 m²-es, Erkélyes lakás! a társasház szigetelt, a lakás világos é...
41 900 000 HUF
838 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (26977454)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Rózsadombon a Fagyöngy utcában egy 4/4. emeleti, 2 szobás, erkélyes panellakás. Az ingatlan 52 nm alapterületű, K-Ny-i tá...
46 000 000 HUF
884 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (46164327)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika városában, az Építők útján, 2 szobás, 47 m2-es, 3. emeleti, tehermentes, felújítandó lakás eladó tégla épületben....
17 000 000 HUF
361 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (74133473)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
17 000 000 HUF
361 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Encsi tégla lakás hirdetés (92523947)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladásra kínálunk Encs főutcáján, a Petőfi utcán egy 131 nm-es, nappali + 3 szobás, 2. emeleti társasházi lakást közvetlenül az...
35 000 000 HUF
267 175 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (99876822)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca végén, egy 51 nm-es, részben felújított, 2 szobás lakást, 9 e...
28 500 000 HUF
558 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (25844332)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, galériás 2 szobás lakás eladó a 10. kerület csendes kertvárosi részén! Eladásra kínálok egy 35 m²-es, telj...
48 000 000 HUF
1 371 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (64364597)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kertkapcsolatos garzon zugló csendes, zöldövezeti részén---5 perc a bosnyák tér, alacsony REZSI! Eladó Budapest XIV. kerületébe...
38 900 000 HUF
1 556 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal