Eladó lakás 50 millióig (9167 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 167 db
Eladó Kistarcsai tégla lakás hirdetés (37939463)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó tetőtéri lgarzon lakás KistarcsaEladásra kínálok egy napfényes garzon lakást Kistarcsa kertvárosias, csendes részén - egy...
42 500 000 HUF
1 328 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (37921453)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó társasházi lakás Vác, történelmi belvárosában! Vác szívében, a város történelmi központjában kínálunk eladásra egy 70 nég...
40 180 000 HUF
574 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (44947187)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Tatabánya Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181124 hivatkozási számú tatabányai társasházi lakás. A tatabányai ...
44 990 000 HUF
1 046 279 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Pétfürdői tégla lakás hirdetés (92413396)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181363 hivatkozási számú pétfürdői társasházi lakás. Pétfürdőn...
36 000 000 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (33515872)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181325 hivatkozási számú nagykanizsai társasházi lakás. Nagykaniz...
45 000 000 HUF
584 415 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (33434969)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Az Openhouse Miskolc Soltész Nagy Kálmán utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181125 hivatkozási számú miskolci társasházi ...
37 900 000 HUF
621 311 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (43545442)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egyedi ajánlat, most a legjobb piaci áron! Eladó Újpest csendes, nyugodt részén egy közös udvarban lévő 31 nm-es, egy szobás,...
37 400 000 HUF
1 206 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (41348496)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csak az OTP ingatlanpont portfóliójában! Budapest XXI. kerületének szívében, Csepelen, a Kossuth Lajos utcában kínálok megvétel...
49 900 000 HUF
978 431 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (67633443)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Frissen felújított lakás garázzsal eladó Kecskemét Hunyadivárosban! Eladó Kecskemét egyik közkedvelt városrészében, a Hunyadivá...
45 500 000 HUF
989 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (94236873)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskemét belvárosában a Füzes utcában egy földszinti, 49 nm-es, rendezett lakásAz ingatlan jó elosztású, egyedi konyhabú...
46 990 000 HUF
958 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai panel lakás hirdetés (28523577)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy kiváló adottságokkal rendelkező, 63 nm-es, 3 szobás, 2. emeleti lakás a Petőfi lakótelep kedvelt részén, Kisku...
39 900 000 HUF
633 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (51953674)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Egyedülálló ajánlat Kiskunfélegyházán! Első emeleti, 2 szobás, erkélyes lakás a Móravárosban! 61 M²-es, részben felújított, lak...
28 900 000 HUF
473 770 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai egyéb lakás hirdetés (32976724)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Részben felújított, tágas, polgári stílusú, 114 m²-es lakás, terasszal és kb. 300 M²-es kerttel Kiskunfélegyházán, a városközpo...
39 900 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi tégla lakás hirdetés (63495641)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Nagykőrös belvárosában 2 szobás, erkélyes parkranéző LAKÁS! Az ingatlan jó állapotban van, festés után költözhető! Legfon...
34 990 001 HUF
647 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi tégla lakás hirdetés (35373267)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
34 990 001 HUF
647 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (43274593)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában, a piac közelében, polgári házban, -amely társasházzá van alakítva, eladó egy 58 nm-es földszinti, 2 szo...
46 000 000 HUF
793 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (43323634)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ha nem akar felújítással bajlódni megtalálta a tökéltes otthont, ide csak költözni kell! ! Kecskemét belvárosától séta távolság...
45 000 000 HUF
789 473 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (23427827)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten Széchenyiváros kedvelt részén egy 3. emeleti, 63 nm-es, 1+2 félszobás, erkélyes, jó állapotú lakás. Az ingatl...
47 300 000 HUF
750 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (97925322)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Eladó 30 négyzetméteres egyszobás lakás a Kálvária Tér közelében! - Ideális lakás diákoknak vagy befektetési lehetőség! *** ...
39 900 000 HUF
1 330 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (42524641)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pécs Kertvárosi részén, a Nagy Imre úton, eladó egy 2. emeleti két szobás lakás, mely teljes körű extra minőségű felújításon es...
49 600 000 HUF
1 240 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal