Eladó lakás 60 millióig (14063 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 14 063 db
Eladó Keszthelyi tégla lakás hirdetés (68759245)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Projekt bemutatása KESZTHELY belvárosában, közel a sétáló utcához, különböző méretű lakások, épülő 26 lakásos társasházban, 20...
45 480 000 HUF
1 010 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi tégla lakás hirdetés (56335646)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
51 230 000 HUF
1 024 600 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Keszthelyi tégla lakás hirdetés (77499539)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
53 840 000 HUF
1 076 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi tégla lakás hirdetés (83943955)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
52 460 000 HUF
1 049 200 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi tégla lakás hirdetés (37872393)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
53 560 000 HUF
1 190 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (46939273)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az M3-as bevezető szakaszánál, a Csáktornya parkban 50 negyzetmeteres, teljesen felújítandó, első emeleti lakás vált eladóvá! Tehermentes, azonnal birtokba vehető!
60 000 000 HUF
1 153 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki egyéb lakás hirdetés (57345577)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Halásztelken – kiváló elhelyezkedéssel, remek lehetőséggel! Eladásra kínálunk Halásztelek központi részén egy 58 ...
55 500 000 HUF
956 896 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (32894988)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Extra világos belváros közeli, 2 szobás lakás eladó! Sopronban a belváros peremén, jó lokalizációval bíró, polgári jellegű, műe...
49 900 000 HUF
1 039 583 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei egyéb lakás hirdetés (26392386)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nógrád vármegyében Bátonyterenyén, a Bányász úton kínálunk megvételre egy teljeskörűen felújított 56 m²-es, igazán egyedi panor...
17 400 000 HUF
310 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai tégla lakás hirdetés (39471632)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Pápa kertvárosi részén egy 79, 5 m2-es tégla építésű, 3 szobás jó elrendezésű, napfényes felújítás alatt lévő ...
44 900 000 HUF
390 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (72893925)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budatétény Tomori Pál Főiskola közelében kedvező áron eladó egy 3 szobás 65 nm, alagsori lakás, kulcsrakész állapotban. Tulajo...
45 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (77398493)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy 55 nm-es, 1+2 félszobás, közepes állapotú lakás Csepelen. a lakás praktikus elrendezésű, a szobák külön nyílóak, így ...
55 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (98446873)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ez az álló galériás, frissen felújított lakás nem csak új festést kapott, hanem egy belsőépítész által megálmodott dizájnt, aho...
54 900 000 HUF
1 372 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (95547384)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy tágas, 2 szobás lakást, nagy terekkel és jól átgondolt elrendezéssel. Az ingatlan magasföldszinten találh...
59 900 000 HUF
1 089 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (42432929)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
56Nm-es 2 szobás lakás az óhegy park KÖZELÉBEN! A lakás 3%-os otthon start hitelre alkalmas! Eladásra kínálunk egy 2 külön ...
56 900 000 HUF
1 016 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39495547)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy 36 nm-es, magasföldszinti, felújítandó lakást a közkedvelt Leonardo da Vinci utcában. Az ingatlan kiváló ...
49 900 000 HUF
1 386 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (83674457)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Kiváló minőségben felújított kis lakás várja leendő lakóját! *** A Belváros és Ligetváros szorításában helyezkedik el, ez ...
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (65539363)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Eladó garzon, Budapest klasszikus belvárosában! *** Kiváló elhelyezkedéssel kínálunk megvételre egy 28 nm-es, 1 szobás lak...
59 900 000 HUF
2 139 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (47636969)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***** Most akár, duplán jól járhat! ***** *** Eladó 2 külön bejáratú, frissen felújított lakás a VI. kerületben, az Andrássy ú...
48 900 000 HUF
1 686 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (82799468)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
51 900 000 HUF
1 621 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal