Eladó lakás 60 millióig (14066 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 14 066 db
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (51634494)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Panorámás otthon Cegléd felett? Költözz a város fölé! Eladó Pest vármegyében, Cegléden, a Jászberényi úton egy 10. emeleti, 35...
36 500 000 HUF
1 042 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (55323339)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Szolnok városban az egyik legkedveltebb zöldövezeti lakótelepen a Tallinn városrészen, megvételre kínálunk egy 42 m2-es 1, 5 sz...
26 990 000 HUF
642 619 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (96548373)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szolnok városban a Kassai lakótelepen, megvételre kínálunk egy tégla építésű 2 szobás 54m2 es lakást. Az ingatlan egy 4 emelete...
35 900 000 HUF
664 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi tégla lakás hirdetés (33649242)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok megyében, Jászberényben Budapesttől 86 km-re eladó egy 62 nm-es második emeleti lakás. a lakás három szobá...
36 500 000 HUF
588 709 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti egyéb lakás hirdetés (57139747)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegye, Kecskemét, Belső-Bethlenvárosban 58 m2 nagyságú lakás, közös használatú udvarban eladó. Az 1960-as évekbe...
44 950 000 HUF
775 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (75929739)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében Nyíregyháza belvárosában! Kiváló lehetőség befektetőknek és fiatal pároknak egy...
58 000 000 HUF
753 246 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (83233541)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újlipótváros szívében, a Hegedűs Gyula utcában eladó egy teljeskörűen felújított, berendezett design garzon rendkívül alacsony ...
54 900 000 HUF
2 111 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (79784333)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs kedvelt részén, a Lahti utcában eladó 68 m²-es, erkélyes, 3 szobás lakás! Pécsett, a Lahti utcában megvételre kínálok egy ...
58 490 000 HUF
835 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (71752974)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy+két félszobás erkélyes klímás lakás a középszeren! Eladó a Középszer utcában egy 54 nm-es, egy + két félszobás, erkél...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (33431382)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Miskolcon az Észak-Kilián kedvelt részén egy 48 nm-es, 1 + 1 szobás, nagykonyhás (gépesített), teljeskörűen f...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (33833773)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42741592)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hangulatos lakás a Westend közelében csendes belső udvarra néző 25 négyzetméteres felújított lakás a Visegrádi utcában. Budapes...
44 400 000 HUF
1 776 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (54766763)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó téglalakás Mosonmagyaróvár szívében! ? ? ? ? Mosonmagyaróvár városközponti részén kínálok megvételre egy 45, 76 m²-es, ...
58 500 000 HUF
1 271 739 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (28873976)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, praktikus elosztású, erkélyes lakás Budapest XX. kerületének közkedvelt részén, a Topánka utcában, Pesterzsébet városk...
58 000 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (67983735)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ne hagyja ki ezt az egyedülálló lehetőséget, hogy egy csodálatos garzon lakás tulajdonosa legyen Budapest egyik legelitebb rész...
45 000 000 HUF
2 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (43327839)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
14. kerület Csertő utca. Eladó Zuglóban, kiváló közlekedés mellett egy 46 nm-es, másfél szobás, jó állapotú lakás. Az ingatlan ...
59 990 000 HUF
1 304 130 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi panel lakás hirdetés (77377772)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy első emeleti, erkélyes panellakás Dunakeszin! Dunakeszi-Gyártelep közelében kínálunk eladásra egy első emeleti, vil...
52 500 000 HUF
1 458 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (49449946)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Árcsökkenés BUDÁN! ! ! ! Budapest XII. kerület, Kiss János altábornagy utca 27nm-es, 2. emeleti, teljeskörűen felújított lakás ...
49 000 000 HUF
1 814 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (39436332)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapesten, a XX. kerületben egy 26 m²-es, földszinti garzonlakás egy 10 lakásos, csendes társasházbÚjdonság! Kattints a ...
29 900 000 HUF
1 661 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (57492983)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Földszinti, 2 szobás, teraszos lakás eladó Kecskeméten, a Műkertvárosban! A lakás 56 m²-es, jó elosztású, 2 külön nyíló szobá...
42 000 000 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal