Eladó lakás 60 millióig (14066 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 14 066 db
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (44674377)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza kedvelt részén eladásra kínálunk egy 4. emeleti, 55 nm-es, igényesen karbantartott társasházi lakást. Az ingatlan 4...
49 900 000 HUF
907 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (93619337)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza, Ságvári kertvárosban eladásra kínálok egy 83m2-es, 3 szobás, jó állapotú tetőtéri lakást! További jellemzők:- beép...
56 900 000 HUF
685 542 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (75358747)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Tócóskerti városrészén, 67 nm-es, nappali+2 hálószobás, 10. emeleti lakás eladó! Jellemzői: - távfűtés egyedi méréss...
59 900 000 HUF
894 029 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (85144337)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hajdúszoboszló frekventált részén, a fürdőtől néhány perc sétára, eladó egy 50 nm-es, új építésű (2024), 1 hálószoba + nappalis...
57 400 000 HUF
1 148 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (83957675)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Miskolc Bulgárföld csendes részén, egy 4 emeletes téglaépítésű társasház 4. emeletén, egy 56 m2 alapterületű 2+ 1/2 szobás felú...
29 900 000 HUF
533 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (97244523)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécsett, a Stadion utcában, teljeskörűen felújított, modern, 54 nm-es, 2 szobás, erkélyes, 4/2. emeleti lakás eladó. A társash...
57 900 000 HUF
1 072 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai egyéb lakás hirdetés (62364732)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Baján, a Napfény lakóparkban, a kedvelt Homokvárosi városrészben eladó egy 35 m²-es, 1. emeleti, erkélyes lakás, ami ideális vá...
35 500 000 HUF
1 014 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi tégla lakás hirdetés (44634747)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiskunhalas Felsőváros Sáfrik malom közelében eladó egy 4 lakásos társasházban 66 nm-es 3 szobás erkélyes lakás plusz egy 25 nm...
37 900 000 HUF
574 242 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Marcali tégla lakás hirdetés (36442249)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fiatalos, modern, felújított! ! Marcali legszebb részén, a Berzsenyi utcában eladó ez a második emeleti, 49 m2-es, kettő szob...
34 500 000 HUF
704 081 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (42177943)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
XV. kerületben: újpest szomszédságában, az illyés Gyula utcában, a hubay Jenő tér mellett, nagyon jó közlekedésnél, 2004-ben ép...
59 900 000 HUF
1 460 975 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi egyéb lakás hirdetés (88283934)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapesttől 35 percre Dabas központi részén eladó egy 50nm-es, második emeleti lakás. A lakásban 2 szoba, közlekedő, konyha, fü...
59 990 000 HUF
1 199 800 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (34423429)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tatabánya zöldövezeti részén, Kertvárosban, eladó egy 74nm-es erkélyes lakás! A Lux Home kínálatából eladó lakás jellemzői: ...
54 990 000 HUF
743 108 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (71913883)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Oroszlány központjában a Rákóczi úton negyedik emeleti három szobás lakás eladó. Az ingatlanban a nappaliból nyílik a másik két...
38 400 000 HUF
609 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (14724743)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Győr kedvelt városrészében, Adyvárosban kínálunk megvételre egy 55 négyzetméter alapterületű, kiváló elosztású, 3 külön nyíló s...
51 500 000 HUF
936 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (83221694)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy remek panellakás Győr Adyvárosban, mely ideális választás lehet családok számára vagy fiatal párok számára, akik kény...
50 500 000 HUF
952 830 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (99441765)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ár-érték arányban verhetetlen lehetőség! Ne hagyja ki! Már csak néhány lakás maradt! Csapjon le új otthonára, vagy befektetési ...
46 225 650 HUF
924 513 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (59476944)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
41 708 750 HUF
834 175 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (16356248)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
45 922 650 HUF
937 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (61316314)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya központjában kínálunk megvételre egy 50 nm-es, 2 szobás, téglaépítésű lakást, amely egy szigetelt társasház harmadik ...
38 500 000 HUF
770 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (41974748)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Szombathelyen a Károlyi Antal utcában egy megkímélt állapotú, erkélyes, 63 m2-es, lakás 3 nagyobb méretű szoba Klíma N...
52 000 000 HUF
825 396 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal