Eladó lakás 60 millióig (14066 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 14 066 db
Eladó Kiskunfélegyházai panel lakás hirdetés (14376845)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy kiváló adottságokkal rendelkező, 63 nm-es, 3 szobás, 2. emeleti lakás a Petőfi lakótelep kedvelt részén, Kisku...
41 000 000 HUF
650 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (48725363)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten, a Rávágy téren eladó egy 3. emeleti 41 nm-es, 1 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan tehermentes, azonnal birtokba ...
34 900 000 HUF
851 219 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (31755464)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
*** Eladó lakás a cseréptetősökben ***Megvételre kínálok Kecskeméten, a Széchenyi város kedvelt részén, egy 74 négyzetméteres, ...
58 900 000 HUF
795 945 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (36743458)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított lakás, garázzsal az ÁRBANEladó Kecskemét Műkertvárosban, egy 1 emeleti, 56 m2, szép állapotú lakás GARÁZZSAL. Az ing...
55 000 000 HUF
982 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (74313838)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó saját kertkapcsolatos lakás, Kecskemét belvárosában közel a színházhoz! Megvételre kínálunk egy földszinti elhelyezkedésű...
57 800 000 HUF
1 409 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (32794343)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok Kecskemét belvárosában, kedvelt lokációban, egy felújított, 3 szobás, 4. emeleti, erkélyes lakást. a 73 m2-e...
58 500 000 HUF
801 369 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (18413478)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskeméten a Széchenyiváros egyik legközkedveltebb részén, a Szimferopol téren, egy rendkívül jó paraméterekkel rendelke...
53 000 000 HUF
841 269 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (55323354)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Lakás, garázzsal az ÁRBAN! Kecskemét kertvárosi részén kínálok megvételre egy szigetelt, tégla építésű társasház 3. emeletén el...
48 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (51493813)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeged közkedvelt részén, az Ortutay utcában kínálom megvételre ezt a 60 m2-es, 3 szobás, praktikus elosztású panel lakást, ame...
48 300 000 HUF
805 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (69746474)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
48 300 000 HUF
805 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (76397975)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok kertvárosban a Lahti utcában egy 68 m²-es 3 szobás, Erkélyes, világos, felújított nagyon szép lakást! 54900000 Ft Referencia szám: lk041947-ml
54 900 000 HUF
807 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi tégla lakás hirdetés (37324149)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Mohácson a lakótelepen (Ete János utca, a Spar mögött) eladó 71 m2-es, erkélyes, felújított, 3 szobás átalakított, klimatizált ...
39 000 000 HUF
549 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (34583724)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Miskolcon az Észak-Kilián kedvelt részén egy 48 nm-es, 1 + 1 szobás, nagykonyhás (gépesített), teljeskörűen f...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
virtuális séta logó
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (43777374)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy+két félszobás erkélyes klímás lakás a középszeren! Eladó a Középszer utcában egy 54 nm-es, egy + két félszobás, erkél...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (47137735)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Tatabánya központi részén az Ifjúság úton panel lakás. a lakás 53 nm, lakható állapotú, 10 emeletes tömb 5 emeletén talál...
36 500 000 HUF
688 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (97645466)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal költözhető központi elhelyezkedésű erkélyes kislakás! Felújított 2. emeleti, 1 szobás erkélyes 30 nm lakás várja új tul...
31 000 000 HUF
1 033 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (32849431)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Főbb jellemzők: 40 m²-es alapterület 1 tágas, világos szoba Külön fürdőszoba és WC Konyha + kis kamra Cserélt nyílászárók Konve...
39 500 000 HUF
987 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári panel lakás hirdetés (45636413)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladóvá vált egy 6. emeleti, 54 m²-es, erkélyes 2 szobás panellakás Mosonmagyaróvár egyik legkedveltebb részén, az Erkel Ferenc...
49 000 000 HUF
907 407 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi panel lakás hirdetés (44535833)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Érdeklődni a +36 30 839 9367-es telefonszámon lehet 9-19 óráig! KIZÁRÓLAG készpénzes érdeklődőket VÁRUNK! Eladásra kínálunk...
12 500 000 HUF
240 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (63843935)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs – Zsolnay negyed közelében erkélyes lakás garázzsal eladó! Energetikai besorolása: D Pécsett, a Zsolnay Vilmos úton, a ...
46 900 000 HUF
781 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?