Eladó lakás 60 millióig (14067 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 14 067 db
Eladó Oroszlányi panel lakás hirdetés (69744268)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 49 m²-es, két külön nyíló szobás, 4. emeleti lakás lakás, amely ideális választás akár saját otthonnak, akár befektet...
28 990 000 HUF
591 632 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (67841755)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
1 Szobás, galériás lakás Kőbányán – alacsony rezsivel, jó közlekedéssel! 1 Szobás, galériás lakás Kőbányán – alacsony rezsivel...
34 900 000 HUF
1 203 448 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
élő (live) videós bemutatás Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (33746615)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok Salgótarjánban a Vásártéren, egy hangulatos, francia erkélyes, 35 nm-es kis rezsijű lakást, csendes környezetb...
15 000 000 HUF
428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (86825983)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nincs felső szomszéd, van panoráma! Felújított 35 nm-es másfél szobás lakás azonnali költözéssel liftes házban ELADÓ! Szeretn...
36 500 000 HUF
1 042 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (57234848)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest X. kerületének Óhegy városrészen, teljes körűen felújított, belső kétszintes három szobás lakás eladó! 68 Nm nagyság...
54 999 000 HUF
1 279 046 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (79344736)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó saját kertkapcsolatos lakás, Kecskemét belvárosában közel a színházhoz! Megvételre kínálunk egy földszinti elhelyezkedésű...
57 800 000 HUF
1 409 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (91448823)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, praktikus elosztású, erkélyes lakás Budapest XX. kerületének közkedvelt részén, a Topánka utcában, Pesterzsébet városk...
58 000 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (56498853)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 34 m²-es + 2 m² erkélyes, teljesen felújított téglalakás Szigetszentmiklós központi részén, parkok szomszédságában, 3...
45 900 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (46254695)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeged, Alsóvároson eladó egy 59, 5 nm-es, 1. emeleti, 2+fél szobás polgári lakás. Az ingatlan a Dobó utcában található, rendez...
53 900 000 HUF
913 559 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (27177486)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Árcsökkenés BUDÁN! ! ! ! Budapest XII. kerület, Kiss János altábornagy utca 27nm-es, 2. emeleti, teljeskörűen felújított lakás ...
49 000 000 HUF
1 814 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35998746)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzonlakás a VIII. kerületben, a Fűvészkert közelében ENGLISH description BELOW! ! ! Budapest VIII. kerületében, a Fűv...
56 000 000 HUF
1 866 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (38921788)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 55 m²-es, 2 szobás lakás Kecskemét közkedvelt Széchenyivárosában. Kecskemét egyik legkeresettebb városrészében kínálunk m...
40 900 000 HUF
743 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai panel lakás hirdetés (36958797)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiskunfélegyháza közkedvelt részén, a Petőfi lakótelepen eladó 54m²-es, 2 szobás, erkélyes lakás! Az ingatlan ideális választá...
32 900 000 HUF
609 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (93931253)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Csak a house36 kínálatában*** Kecskeméten a Széchenyivárosban, magasföldszinti, 55 m2 -es, 2 szobás lakás eladó! Kiváló lok...
41 990 000 HUF
763 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (47459569)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kisgyermekeseknek, idősebbeknek kitűnő választás! Kecskeméten a Széchenyivárosban, 2. emeleti, 3 szobássá átalakított erkélyes...
53 990 000 HUF
1 038 269 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (23446317)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Békés vármegyében, Mezőhegyes település városközpontjában egy 3 szoba, előszoba, közlekedő, konyha, kamra, fürdőszoba és ...
16 900 000 HUF
244 927 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (33892633)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon saját kerttel Gyömrő szívében azonnal költözhető! Gyömrő központjában eladó egy 33 m²-es, első emeleti, világos ...
34 500 000 HUF
1 045 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (83926644)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó erkélyes tégla lakás a Bánki Donát úton – kiváló lehetőség! Eladásra kínálunk a Bánki Donát úton egy 59 nm-es, 3. emelet...
47 500 000 HUF
805 084 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (43997915)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó a Táncsics Mihály utcában (közvetlenül a Járási Hivatal mellett) egy 50 nm-es, 2. emeleti, másfél szobás csendes téglalak...
30 500 000 HUF
610 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (79357213)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálom ezt a nettó 54 m2-es, felújított fürdőszobás, valóban világos, erkélyes lakást Nagykanizsán! Szigetelt épül...
33 500 000 HUF
598 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal