Eladó lakás 60 millióig (14069 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 14 069 db
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (42979344)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó saját kertkapcsolatos lakás, Kecskemét belvárosában közel a színházhoz! Megvételre kínálunk egy földszinti elhelyezkedé...
57 800 000 HUF
1 409 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (97973868)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Megvételre kínálok Kecskeméten, a Széchenyi város kedvelt részén, egy 74 négyzetméteres, 4 szobás, 4. emeleti belső kétszintes ...
58 900 000 HUF
795 945 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (52934977)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szigetszentmiklós központi részén több park szomszédságában eladó egy harmadik emeleti tégla építésű társasházi lakás. Az épül...
45 900 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaszigeti tégla lakás hirdetés (22525345)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Gondtalan élet! Sziget LAKÓPARK! ÖRÖKÖLHETŐ, saját tulajdonú, akár részletre is megvásárolható maximálisan felszerelt kulcsra...
34 500 000 HUF
734 042 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi panel lakás hirdetés (34974348)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Oroszlány kedvelt városrészén, harmadik emeleti másfél szobás lakás eladó! Az elhelyezkedés mindig fontos szempont, hiszen csa...
29 800 000 HUF
693 023 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi tégla lakás hirdetés (42727452)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Keszthely belvárosában a Balaton 5 perces sétára - eladó egy saját kertkapcsolattal rendelkező teljesen felújított lakás! Az i...
55 000 000 HUF
1 037 735 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (43975879)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Saját kert Gyömrőn? Igen. 390 M² csak az Öné! Eladó egy 48 m²-es, 1+fél szobás társasházi lakás Gyömrő csendes, mégis központ...
49 000 000 HUF
1 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (64332433)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Lakás, garázzsal az ÁRBAN! Kecskemét kertvárosi részén kínálok megvételre egy szigetelt, tégla építésű társasház 3. emeletén e...
48 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (36849624)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, Csákány utca, 48 nm-es lakás eladó! Az ingatlan, egy tégla épület 4. emeletén, rendezett lépcsőházban találh...
40 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni tégla lakás hirdetés (41794343)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kunszentmárton központjában egy teljes felújításra váró, tágas, 2 szobás lakás. a központ közelében, csendes utcában talá...
7 500 000 HUF
83 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni egyéb lakás hirdetés (49444383)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó részben felújított, 51 nm-es, 2 szobás lakás Salgótarján szívéhez közel! Salgótarján egyik kedvelt részén, a Vásártéren...
19 900 000 HUF
390 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni panel lakás hirdetés (42774163)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújított, amerikai konyhás lakás Salgótarján kedvelt városrészében, Besztercén! Salgótarján Beszterce városrészében e...
21 900 000 HUF
391 071 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (59734574)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó lakás Nyíregyháza város szívében, kiváló befektetési lehetőség, akár Otthon Start Hitellel is megvásárolható! Eladásra ...
37 400 000 HUF
869 767 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (78652215)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Csili Művelődési Központ mellett Erzsébet központjából, 43 nm-eserkélyes lakás, 5nm-es pincei tárolóval, otthonos, de nagyobb...
48 500 000 HUF
1 127 906 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (43659594)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Alacsony rezsi, modern kényelem: Felújított kislakás a Bartók Béla lakótelepen! Nagytétény egyik legkedveltebb, zöldövezeti rés...
59 990 000 HUF
1 249 791 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (62344974)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy teljesen felújított, 61 nm-es tégla építésű lakás, amely jó fényviszonyokkal rendelkezik, és egy osztatlan közös kert...
60 000 000 HUF
952 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (34247296)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, praktikus elosztású, erkélyes lakás Budapest XX. kerületének közkedvelt részén, a Topánka utcában, Pesterzsébet városk...
58 000 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (29593349)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Kazincbarcika frekventált és közkedvelt részén, a Pollack Mihály úton egy kiváló adottságokkal rendelkező, 42 négyzetméte...
17 700 000 HUF
421 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (35763172)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pécs történelmi belvárosában eladó egy mini garzon! Pécs történelmi belvárosában, a Széchenyi tértől mindössze 2 perc sétára kí...
42 900 000 HUF
1 787 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (35247533)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó rendezett társasházi második emeleti erkélyes lakás a belváros szívében VI. kerület, Nyugati pályaudvar közelébenKiváló l...
36 900 000 HUF
2 170 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal