Eladó lakás 60 millióig (14084 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 14 084 db
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (34344457)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Projekt bemutatása Új építésű lakások Szolnok belvárosában-Minőség kényelem, értékállóság egy helyen! Eladó 32 modern, újépí...
57 500 000 HUF
1 150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (27395553)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ha kertre néző, csendes kis lakást keres jó közlekedés mellett, MEGTALÁLTA! Eladó a x. kerületben egy csendes, kertre néző 34...
43 600 000 HUF
1 211 111 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tapolcai panel lakás hirdetés (19377856)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiemelt megbízás az otthon centrum KÍNÁLATÁBAN Tapolca egyik közkedvelt, rendezett társasházában kínálunk megvételre egy 42 m²...
29 900 000 HUF
711 904 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (84343232)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Frissen felújítva eladó! ! ! Komlón, a Belvárosban egy teljes körűen felújított, 3/3. Em-i, bruttó 54 nm-es, 2 szobás téglalaká...
29 900 000 HUF
553 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Záhonyi panel lakás hirdetés (77348833)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok Záhonyban, központban, egy első emeleti egy, plusz két félszobás, jó állapotú társas házi lakást. Az ingatla...
20 900 000 HUF
387 037 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni panel lakás hirdetés (34939891)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sopronban a Kőfaragó téren vált eladóvá ez az 53 négyzetméteres, 2 szoba + hallos, földszinti panel lakás! Az ingatlan átlago...
52 000 000 HUF
981 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (48997349)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Székesfehérváron, a Sarló utcában egy 10 emeletes, liftes, szintenként 4 lakásos, panelprogramon átesett társasházban egy...
52 000 000 HUF
981 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (37543377)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Stadion utcában eladásra kínálok egy 54m2-es, 2 szobás, teljeskörűen felújított, loggiás lakást! További jellemző...
46 900 000 HUF
868 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (87329624)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza - Jósaváros, 62 nm-es, 1+2 szobás lakás, szigetelt, liftes társasház 5. emeletén jó állapotban eladó! Főbb paramét...
52 400 000 HUF
845 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (35872347)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza-  Malomkert, Kórház közvetlen közelében, 55 nm-es nappali + 1 szobás felújított lakás, szigetelt, téglaépítésű társ...
49 900 000 HUF
907 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (98483634)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs Uránvárosban, a Bánki Donát utcában, harmadik emeleti, 58 m²-es, 2+1 félszobás, erkélyes téglalakás eladó. Energetikai b...
47 500 000 HUF
818 965 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (33178344)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs-kertvárosban, az Aidinger János úton 10/4. emeleti, 50 nm-s, erkélyes, klímás lakás eladó. Energetikai besorolás: a + A...
52 500 000 HUF
1 050 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi egyéb lakás hirdetés (53763439)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szigetszentmiklós központjában erkélyes, földszinti 2 szobás lakás parkos környezetben eladó. Energetikai besorolás:E Alapte...
59 500 000 HUF
1 081 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (35895552)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs Budai városrészében kínálunk megvételre egy 52 nm-es, két szobás, erkélyes lakást, amely egy szigetelt, rendezett tégla tá...
27 980 000 HUF
538 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Marcali tégla lakás hirdetés (19453444)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Somogy vármegye, Marcaliban eladásra kínálom az alábbi ingatlant. Ingatlan típusa: társasházi lakás Szint száma: első emeleti ...
39 000 000 HUF
672 413 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (89783356)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs-Budai városrészen, a Komlói út elején 68 nm-es 3/3. emeleti 3 szobás duplaerkélyes téglalakás eladó. A társasház tiszta,...
45 500 000 HUF
669 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (84236329)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen- Tócóskertben, 3. emeleti, 68 m2-es, 3 szobás, nagy konyhás, 2 erkélyes, mért fűtéses lakás eladó! Jellemzői: - Fre...
59 900 000 HUF
880 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (31997724)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Praktikus elosztás, földszinti kényelem! Pécs közkedvelt részén, a Nagy Imre úton eladó egy 3 szobás, szép állapotú lakás, há...
48 900 000 HUF
788 709 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (46654345)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc, Győri kapuban, 10 emeletes társasházban 9 emeleti, 2 szobás, lomkamrás, felújítandó lakás, kulturált lakóközösségben e...
24 800 000 HUF
486 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (72453852)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-Kertvárosban, a Gyöngyös utcában, frissen és teljeskörűen felújított, 61 nm-es, 3 szobás, erkélyes, dupla klímás, 4/magasf...
59 900 000 HUF
981 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal